בית / חדשות / חדשות משחקים / סיקור המשחק: Need For Speed: Hot Pursuit

סיקור המשחק: Need For Speed: Hot Pursuit

Need For Speed: Hot Pursuit

 

 

המשחק הבא בסדרה מתואר כתוספת מהפכנית לזיכיון המשחקים, והוא יצא ב-16 בנובמבר 2010. כנרמז משמו, המשחק חוזר לשורשיו ומתמקד במרוצי מכוניות ובמרדפי משטרה, תוך שימוש ברכבים קבועים וללא כל התאמות אישיות המוכרות מכותרים כדוגמת Underground. הקדימון הראשון למשחק יצא בתערוכת E3.בנוסף, המשחק זכה בפרס "משחק המרוצים הטוב של השנה" בתערוכה, טרם צאתו.

לשני הצדדים, נהגי מכוניות המרוץ ונהגי המשטרה, יש אפשרות לשלוט במספר כלים אשר יאפשרו את חסימת הצד השני, בין היתר שימוש בפעימה אלקטרומגנטית, קריאה למחסומים ומסוקי משטרה, ושימוש בדוקרנים לניטרול הרכב הרודף/הנרדף. כמו כן, נוסף מצב Autolog, מערכת המאפשרת רשימת התקדמותו של השחקן לאורך המשחק וכן אינטרקציה בינו לבין שחקנים אחרים במצב מקוון.

  [sam id="1" codes="true"]

שם המשחק: "Need For Speed: Hot Pursuit".
מפיצה: "Electronic Arts".
מפתחת: "Criterion Games".
פלטפורמות: PC, iPhone, PS3, X360, Wii.
תאריך יציאה: 16.11.2010.

 

 

גם במשחק החדש "Need For Speed: Hot Pursuit", תהיה אפשרות לשחק במשטרה. לאלה שזוכרים, במשחק "Need for Speed: Hot Pursuit 2" שיצא בשנת 2002, לדוגמה, הייתה אפשרות לשחק בתור משטרה (זהו העיקרון של המשחק), האפשרות בטח שלא נעלמה וגם במשחק החדש, האפשרות עדיין קיימת. אז כמובן בתפקיד המשטרה, המשימה תהיה לרדוף אחרי רכב וכמובן שגם תוכלו לשחק בתור הרכב שהמשטרה אמורה לעצור. כך יש מצב של "חתול ועכבר". מלבד זאת, המשחק החדש כולל גם מולטי, כאשר המטרה במולטי היא כמו בסינגל של המשחק (מצב שחקן יחיד), במולטי יש את המשטרה ויש את "הרעים". ברגע שהמשטרה צריכה לעצור את "הרעים". כמובן שזה לא הכל, למשטרה יעמדו סוגים שונים של כלים, כמו להניח מחסומים, אז במידה והמשטרה עקפה את "הפושעים", היא תוכל להציב מחסום. גם כנהגי מרוצים יעמדו לפניכם מספר כלים, כמו: לשבש את המכ"ם המשטרתי.

 

דרישות מערכת:

מערכת הפעלה : Windows XP / Vista / שבעה
מעבד : Intel Core 2 Duo 2.8 GHz / AMD Athlon X2 6000
ראם : GB 2
כרטיס מסך: ATI Radeon HD 4800 / NVIDIA GeForce GTX 260 с 512 MB
כרטיס קול: DirectX® 9.0с 
מקום פנוי בדיסק הקשיח: GB 11

 

טריילר המשחק :

 

עד כאן הסיקור שלי, תהנו 🙂

אודות natanz1