בית / חדשות / חדשות משחקים / The Sims 4 ישוחרר בסתיו 2014

The Sims 4 ישוחרר בסתיו 2014

אחרי הבכורה של המשחק בgamescom השנה ,the sims 4 מועד לצאת בסתיו של שנת 2014 בכול העולם לפי electrinic arts .
The-Sims-4המשחק הרביעי בסדרת רבי המכר Sims יציג בפנינו כלי יצירה חדשים , סימים עם רגשות ואינטלגנציה הרבה יותר מורכבת, המשחק גם יציג עוד הרבה תוספות חדשות שלקראת המשחק יפורסמו. לאחר שפרסמנו שגם הפעם המשחק יצא עבור פלטפורמת האוריגן בעבור מחשבי Windows ו-MAC

Rachel Franklin סגן הנשיא ומנהל כללי של הסטודיו שעובד על סימס ב-Eltcronic Arts, אומר " לסדרת משחקים הסימס יש את המעריצים הכי טובים בעולם והתשוקה וההתלהבות שלהם נמצאת בשיא.
המיליונים של הקולות האלה דוחפים את תהליך היצירה של המשחק קדימה , עוזרים לנו להפוך את הסימס 4 למשחק הכי מרשים והכי מתקדם שהסטודיו הזה יצר אי פעם. אנחנו לא יכולים לחכות לראות את התגובה של המעריצים שלני כש-the sims 4 יצא בסתיו 2014"

the sims 4 מפותח על ידי maxis , שבעבר יצרו את המשחק simcity שמאז קיבלו הרבה השמצות בגלל הכתר האחרון של המשחק אשר יצר בעיות במשחק האונליין שלו. המשחק Sims 4 יצא למחשב האישי.

את המשחק ניתן להזמין מראש כאן באמצעות תוכנת האוריגן מי שיבצע הזמנה של המשחק מראש לפני יציאתו גם יקבל עם המשחק את ה-dlc : life of the party.

אודות shikathunder

דני לא הגיע לאתר שלנו, דני תמיד היה כאן. ישן , נח , מחכה עמוק בתוך עומקי האינטרנט.. אגדות עתיקות מספרות על יצור מסטורי וסקסי מעבר לכל דמיון שהיה נוהג למשוך את קורבנותיו אל תוך המלכודת שלו עם הבטחות של סרטונים מגניבים . אף אחד לא יודע מאיפה דני מגיע הוא פשוט קיים חסר גיל חסר חיים וחסר מוות … בלילות קרים כשהאינטרנט מפסיק לפעול אפשר לשמוע את היללה המצמררת שלו חודרת לתוך עצמות נשמתנו

השאר תגובה