בית / חדשות / חדשות משחקים / Rayman Legends מגיע לקונסולות הדור הבא

Rayman Legends מגיע לקונסולות הדור הבא

חברת Ubisoft ויצר המשחק מישל אנסל אישרו ש-ריימן אגדות בדרכו לקונסולת ה- Xbox One ו PS4.

legends הוא משחק פלטפורמה בשני מימדים (דו) מצליח ששוחרר בשלישי בספטמבר 2013, והוא מהווה משחק המשך ל Rayman Origins  אשר שוחרר ב- 2012.

המשחק היה מתוכנן להיות בלעדי לקונסולת ה- Wii U בלבד, ובעקבות כך באו תגובות רעות מפי מעריצי הסדרה אשר שינו את דעת החברה וגרמו לה להגיע להחלטה לדחות את המשחק על מנת שהם יוכלו להתאים אותו לקונסולות ה-  PS3 ו- Xbox 360, אך למרות זאת לגרסת  ה- Wii U  עדיין יש פיצ'רים בלעדיים כמו 5 שחקנים אפשריים  ב-Co-op  עם שחקן מיוחד בשם מרפי שיהיה לכם לעזר בניגוד ל-4 שחקנים בגרסת האקס בוקס 360 והפלייסטיישן 3
מספר חודשים לאחר מכן הגיע המשחק גם לקונסולה הניידת של סוני PS Vita  ולמחשב האישי. ( כפי שראיתם את הכתב שלנו, דני, מבצע 20 דקות של המשחק )

 המשחק היה מתוכנן להיות בלעדי לקונסולת ה- Wii U בלבד, ובעקבות כך תגובות רעות מפי מעריצי הסדרה שינו את דעת החברה וגרמו לה להגיעה להחלטה לדחות את המשחק על מנת שהם יוכלו להתאים אותו לקונסולות ה-  PS3 ו- Xbox 360, אך למרות זאת לגרסת  ה- Wii U  עדיין יש פיצ'רים בלעדיים כמו 5 שחקנים אפשריים  ב Co-op  עם שחקן מיוחד בשם מרפי שיהיה לכם לעזר בניגוד ל-4 שחקנים בגרסת האקס בוקס והפלייסטיישן.  מספר חודשים לאחר מכן הגיעה המשחק גם לקונסולה הניידת של סוני PS Vita  ולמחשב האישי.  מרפי הזבוב הירוק עוזר לכם במהלך המשחק ( Wii U  בלבד)
מרפי הזבוב הירוק עוזר לכם במהלך המשחק ( Wii U בלבד)

ועכשיו לאחר ההכרזות על קונסולות הדור הבא PS4  ו- Xbox ONE  הכריזה החברה שהמשחק יגיע גם אליהם בחודש בפברואר 2014, היא הודיעה גם שהמשחק יהיה עם מגרסת קונסולות הדור הנוכחי.

טריילר ההשקה של המשחק לקונסולות הדור הבא:

אודות טל בר ששת

בן 15 מדימונה, ללא סדרת המשחקים Tomb Raider הוא לא היה פה היום, מודל לחיקוי לארה קרופט, בזכותה הפך לגיימר שהוא היום. מכור למשחקי פעולה-הרפתקאות ולא יכול בלי טלוויזיה בין אם זה Xbox ובין אם זה סדרה או סרט טוב. טכנאי מחשבים כבר שנה, ואוהב גאדג'טים וטכנולוגיה. :)

הגב!

4 Comments on "Rayman Legends מגיע לקונסולות הדור הבא"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
צעירי
Guest
צעירי

תעה

טל סלע
Admin

התכוונת להגיד תודה? מה זה אומר?

עידו
Guest
עידו

הוא התכוון לתודה על הפרסום
ת..ודה
ע…ל
ה…פרסום

אגב גמני מחזקז

טל סלע
Admin

אה אוקיי, שמחתי לדעת מה זה, אאמץ את זה 😀

wpDiscuz