בית / חדשות / חדשות מאירועים / E3 2014 / E3 2014 – לוחות זמנים, מה יוצג מי יציג ועוד

E3 2014 – לוחות זמנים, מה יוצג מי יציג ועוד

תערוכת המשחקים מגיעה אלינו, אחת התקופות החשובות עבור מפיצות המשחקים Ubisoft, Elctronic Arts וכדומה, השקות נוצצות, מופעי ענק ואפילו כמה דוגמניות

אתם מוזמנים להכנס לדף העדכונים החיים שלנו מהתערוכה

לפני שנתחיל בכלל לדבר על התערוכה, נסביר לכם עלייה קצת, ככותבי הערך העברי של התערוכה בוויקפדיה ( זה ) נספר לכם שלתערוכה יש 2 שמות, התערוכה נקראת  E3 Media and Business Summit ולרוב קוראים לה בשם Electronic Entertainment Expo שמכאן נובע השילוש הקדוש E3 שמייצג את שלושת ה-E שבשם.
התערוכה מתקיימת מזה שנת 1995 בלוס אנגל'ס, ארצות הברית. בתערוכה מציגים חידושים טכנולוגים של מיטב החברות המובילות בשוק הגיימינג כגון מייקרוסופט, סוני וכדומה.
כמו כן מציגות לראווה חברות המשחקים את הכותרים הבאים שלה ונותנות לפעמים הצצה ראשונה לאותו המשחק, בתערוכה יופיעו הגדולים שבחבורה, Ubisoft, Activision, EA וכדומה.

התערוכה תחל ב-10.06.14 ( 09.06.14 )בשעה 19:00 שעון ישראל ותסתיים ב-12.06.14 (13.06.14 שעון ישראל )  בלילה. שלושה ימים של אושר עילאי עבור כל חובב גיימינג, אני לא אשקר לכם, גם אני מתרגש.
זמני התערוכה:

Xbox E3 2014 Media Briefing 19:00
Xbox E3 2014 Media Briefing Post show 21:00
(Hotline Miami 2 (Dennaton Games/Devolver Digital 21:30
EA World Premiere: E3 2014 Preview 22:00
EA Special Event 23:00

יום שלישי 10/06

שם התערוכה שעה (שעון ישראל)
EA World Premiere: E3 2014 Post show 00:00
(Battlecry (Bethesda 00:30
Ubisoft 2014 E3 Media Briefing 01:00
Ubisoft 2014 E3 Media Briefing Post show 02:00
(Witcher 3 (CD Projekt RED 02:30
(Dying Light (Techland 03:00
Final thoughts 03:30
PlayStation E3 2014 Press Conference 04:00
Nintendo Digital Event 19:00
(Deep Silver (Unannounced title 20:00
(Deep Silver (Unannounced title 20:15
(Dragon Age: Inquisition (EA 20:30
(Ubisoft (Unannounced title 21:00
(The Division (Ubisoft 21:20
(Farcry 4 (Ubisoft 21:40
(Call of Duty: Advanced Warfare (Activision 22:00
(Microsoft Studios (Unannounced title 22:20
(Microsoft Studios (Unannounced title 22:40
(DRIVECLUB (SCEA 23:00
(Evil Within (Bethesda 23:20
(Lords of the Fallen (NAMCO 23:40

יום רביעי 11/06

שם התערוכה שעה (שעון ישראל)
(Destiny (Activision/BUNGIE 00:00
(The Order: 1886 (SCEA 00:20
Nintendo Demo 00:40
(Evolve Special Tournament (2K 01:00
(Super Smash Bros. Invitational (Nintendo 02:00
Alienware 20:00
Twitch Time 20:30
(Sunset Overdrive (Insomniac Games/Microsoft Studios 21:00
([email protected] (Unannounced title 21:20
(Killer Instinct: Season Two (Iron Galaxy/Microsoft Studios 21:40
(Square Enix (Unannounced title 22:00
(Square Enix (Unannounced title 22:20
(H1Z1 (Sony Online Entertainment 22:40
(EA (Unannounced title 23:00
(Batman: Arkham Knight (Warner Bros. Interactive Entertainment 23:20
(Middle-earth: Shadow of Mordor (Warner Bros. Interactive Entertainment 23:40

יום חמישי 12/06

שם התערוכה שעה (שעון ישראל)
Nintendo Demo 00:10
(Warner Bros. Interactive Entertainment (Unannounced title 00:30
(Crytek (Unannounced title 00:50
(SCEA (Unannounced title 01:00
(SCEA (Unannounced title 01:15
(Hohokum (Honeyslug, SCE Santa Monica Studio 01:30
(Helldivers (Arrowhead Game Studios/Sony Computer Entertainment 01:45
(Alien Isolation (The Creative Assembly/SEGA 02:00
(Civilization: Beyond Earth (2K 02:20
(Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition on PS4 (Blizzard 02:40
(Evolve Special Tournament (2K 03:00
Tetris w/creator Alexey Pajitnov 20:00
(Zombies Monsters Robots (Ying Pei Games 20:15
Guinness World Records – certificate presentation 20:30
(Fable Legends (LionHead/Microsoft Studios 21:00
(#IDARB ([email protected] 21:00
(Project Spark (Team Dakota/Microsoft Studios 21:40
(Nintendo (Unannounced title 22:00
(Square Enix (Unannounced title 22:20
(PlanetSide 2 PS4 Edition (Sony Online Entertainment 22:40
505 Games (TBD) 1:20pm – Warner Bros. Interactive Entertainment 23:00
Borderlands: The Pre-Sequel (Gearbox/2K) 23:40
יום שישי 13/06
שם התערוכה שעה (שעון ישראל)
(Ubisoft (Unannounced title 00:00
(The Crew (Ubisoft 00:20
Nintendo Demo 00:40
(Tecmo Koei (Unannounced title 01:00
(Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes (Disney Interactive 01:20
(SEGA Sonic BOOM! (SEGA 01:40
(Evolve Special Tournament (2K 02:00

תודה לפורום E3 של קהילת FXP שעזר בהכנת הכתבה.
קישורי צפייה ישירה לדברים החשובים של התערוכה
אז ב19:30 מיקרוסופט מתחילה עם האירוע, ותוכלו לצפות בו מהמקורות הבאים:
האפליקציה של האקס בוקס שניתן להוריד אותה בתוך הקונסולה
האתר הרישמי – http://www.xbox.com/en-GB/e3#fbid=x1MglvugEOd
IGN לינק ישיר – http://www.ign.com/events/e3
GameSpot לינק ישיר – http://www.gamespot.com/e3/
GameTrailers לינק ישיר – http://www.gametrailers.com/e3

22:00 האירוע של EA – פה תוכלו לצפות באירוע שלהם:
האתר הרישמי של EA לינק ישיר – http://www.ea.com/e3
IGN לינק ישיר – http://www.ign.com/events/e3
GameSpot לינק ישיר – http://www.gamespot.com/e3/
GameTrailers לינק ישיר – http://www.gametrailers.com/e3

01:00 בלילה – האירוע של UbiSoft, פה תוכלו לצפות בזה LIVE:
הערוץ הרישמי שלהם בTwitchTV שידור חי – http://www.twitch.tv/ubisoft
הערוץ הרישמי שלהם ב YouTube שידור חי – http://www.youtube.com/ubisoft
IGN לינק ישיר – http://www.ign.com/events/e3
GameSpot לינק ישיר – http://www.gamespot.com/e3/
GameTrailers לינק ישיר – http://www.gametrailers.com/e3

04:00 לפנות בוקר- האירוע של סוני – תוכלו לצפות מהמקורות הבאים:
האפליקציה הרישמית של E3 בתוך הקונסולה של סוני
דרך האתר הרישמי של הבלוג – http://blog.us.playstation.com/2014/06/05/playstation-at-e3-2014-livestream-details-booth-game-list/
IGN לינק ישיר – http://www.ign.com/events/e3
GameSpot לינק ישיר – http://www.gamespot.com/e3/
GameTrailers לינק ישיר – http://www.gametrailers.com/e3

17:00 בערב (10/6) – האירוע של נינטנדו – תוכלו לצפות בו מהמקורות הבאים:
האתר הירשמי של נינטנדו – http://e3.nintendo.com/
IGN לינק ישיר – http://www.ign.com/events/e3
GameSpot לינק ישיר – http://www.gamespot.com/e3/
GameTrailers לינק ישיר – http://www.gametrailers.com/e3

תודה לפורום משחקים ברוטר.נט

תמונות ראשונות מהתערוכה: RandomNintendo ו-CVG

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר תגובה