בית / חדשות / חדשות משחקים / Far Cry 4- פריט אספנות חדש נחשף ע"י Ubisoft

Far Cry 4- פריט אספנות חדש נחשף ע"י Ubisoft

אתמול, UBICollectibles- מחלקת פרטי האספנות של Ubisoft, חשפה פריט אספנות חדש וגדול במיוחד של האויב הראשי במשחקם החדשFar Cry 4, פאגאן מין. פריט האספנות הינו פיגורינה בגובה של כ-24 ס"מ העשויה מחומר PVC של פאגאן מין, שליט קיראט הנוכחי, נשען על קיר מלא בגרפיטי ואקדח בידו. על הפיגורינה ניתן לראות 2 רובים המופיעים במשחק ואומנות של אמן הרחוב C215. ניתן כעת להזמין את הפיגורינה בהזמנה מראש, שתשוחרר ב18 לנובמבר השנה, צמוד ליציאת המשחק.

 

 

קצת מידע על Far Cry 4:

Far Cry 4 הינו המשחק הרביעי בסדרת משחקי Far Cry בז'אנר האקשן, ובעל עולם פתוח גדול שניתן לחקור. אווירת המשחק היא בקיראט, אזור פרי דמיון יוצרי המשחק, הממוקם באזור הרי ההימאליה. בעזרת שימוש בכלי נשק עוצמתיים, רכבים ובסביבה, אנו השחקנים נוכל לכתוב את סיפורנו בעולם פתוח ומרהיב זה ב18 לנובמבר השנה. המשחק פותח על ידיUbisoft Montréal בשיתוף עם מפתחים שונים מצוותם הגדול של Ubisoft. המשחק ייצא אל מערכות ה-PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 וכמו כן גם ל-PC.

אז מה אתם חושבים על הפיגורינה? ספרו לנו בתגובות!

מעוניינים לקנות את המשחק בהזמנה מוקדמת או את המשחקים הקודמים בסדרה במחירים הזולים ביותר? רוצו לCDKeyHouse וקבלו מאיתנו גם קוד הנחה: PCGalaxy.

 

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה