בית / חדשות / ברוכים הבאים אל המהפכה – טריילר חדש ומעמיק ל-Assassin's creed unity

ברוכים הבאים אל המהפכה – טריילר חדש ומעמיק ל-Assassin's creed unity

אז מה אם המשחק יוצא עוד כמה ימים, Ubisoft לא מוותרת על גירוי הקהל – ומשחררת טריילר נוסף למשחק Assassin's Creed Unity.

הטריילר מעניק לנו מבט מעמיק אל תוך העולם הסבוך והמורכב של Assassin's creed unity (ACU), ע"י חלוקה לקטעים: intro, Paris, Arno, CO-OP, storytelling, time anomaly, outro.

Intro: חלק זה עוסק  בתמצות כל הטריילר ואל מה אנו עומדים להיחשף, אנו מקבלים הצצה אל עבר פריז, ארנו, הסביבה, וכמובן המהפכה.

Paris: אנו צוללים ישר אל עבר עיר האורות, אל תקופה מתוחה ולא קלה בימי המאה ה-16. בחלק זה של הטריילר אנו מגלים את כל מה שפריז יכולה להציע במשחק, לדוגמת אנו נטייל ב-7 אזורים שונים כאשר כל אחד מיוחד בפני עצמו, ובתוכו עולם שלם של משימות. בנוסף אנו מגלים שהודות לטכנולוגיית הדור הבא, יסתובבו איתנו ברחבי פריז למעלה מ-5000 דמויות אשר מגיבות לכל תנועה ועניין מצידנו.

ככה פריז נראת במשחק Assassin's creed unity

Arno: תכירו, הגיבור הראשי שאותו אנו נוביל ואיתו אנו נעשה ברדק אחד גדול. כאן אנחנו לומדים שהדמות במשחק החדש מגיבה באופן יותר אינטואיטיבי והממשק שלה חלק יותר. אל מערכת הקרב הצטרפו תקיפות חדשות וכעת הקרבות הרבה יותר מעניינים, גם הפארקור נהיה חד יותר ומושך יותר, ואופציות הזינוקים\קפצוצים\טיפוסים\גלגולים התרחבו מאוד כדי ששום דבר לא יעצור את ארנו.

בעבר כשהיינו רוצים להחליף לדמות תלבושת היו מספר אופציות בודדות, כעת ניתן ליצור מראה מושלם מבחינת דוגמאות, צבעים, תוספות ועוד וכל זה עד רמת הסכין הסמויה. המפתחים הבטיחו לא תהיה אותה דמות של מתנקש מרוב המבחר.

CO-OP: הכי כיף לשחק עם חבר ופה כבר לשחק עם 4. הייחוד כאן הוא – שניתן להצטרף לקרבות CO-OP בכל רגע נתון, פשוט לעזוב הכל ויאללה בלאגן!

Storytelling: על מנת שהמשחק יעיף אתכם לגלקסיה אחרת דאגו להשקיע בכל פרט ופרט כדי שהסיפור יהיה חזק יותר, מושך יותר ומדהים יותר. Ubisoft דאגה להשקיע בהכל ומכל כיוון החל מפרטים קטנים ועדינים ברחבי העיר, דרך עיצוב מראה מושלם ואפילו מראה שיער כדי שיהיה תואם לתקופה, הבעות פנים ברורות יותר מאי פעם וכמובן אין ספור דמויות היסטוריות שילוו אותנו לכל אורך הדרך.

Time-anomaly: אחת ההפתעות הגדולות במשחק היא הרגע בו משהו (ככל הנראה) משתבש באנימוס ואתם, שעדיין בתוך הדמות של ארנו, קופצים לפריז של תקופה אחרת, מטפסים על האייפל ומתפעלים מכונות ירייה. כן, בדיוק מה שקראתם, מכונות ירייה.

Outro – אז מה היה לנו? גרפיקה מטורפת? כן. פיתוחים חדשים? כן. משימות מדהימות עם חברים? כן. 5000 איש? כן ועוד מלא מלא דברים בתוך ומשחק אחד שהולך לשנות את התמונה.

לאלו שעוד לא רכשו את המשחק- גשו ל-CDKeyHouse ותהנו ממבצע בלעדי!
CDKEY1

 

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה