בית / חדשות / מוזיקה לאוזניכם – Ubisoft וקליף מרטינז משתפים פעולה ב-Far Cry 4

מוזיקה לאוזניכם – Ubisoft וקליף מרטינז משתפים פעולה ב-Far Cry 4

חברת המשחקים הענקית UBISOFT חברה אל המלחין הסרטים והמתופף לשעבר של ה-Red hot chili peppers – קליף מרטינז לטובת יצירת פס הקול של Far cry 4.

אחד הדברים החשובים במשחק הוא פס הקול, הוא יכול לשחק לנו ברגשות, להרים את האנדרנלין בזמן שמשתוללים ולשעשע אותנו ברגעים קודרים, פס הקול שמותאם למשחק או סדרה או סרט – יכול לתרום ולהוסיף המון אבל גם יכול להרוס ולהחריב את החוויה. אז בשביל "לא לקחת יותר מדי סיכונים", צירפה Ubisoft את קליף היקר, בשביל שיעזור להם להפוך את Far cry 4 ליצירה מושלמת.
לבנתים תוכלו לבדוק את דרישות המערכת הרשמיות של המשחק אשר פרסמנו באתר, האם המחשב שלכם יעמוד בזה?

עטיפת הדיסק של פסקול המשחק Far Cry 4
עטיפת הדיסק של פסקול המשחק Far Cry 4

מרטינז שאחראי על פסי הקול של "Traffic", "Drive", "Spring breakers" ועוד רבים וטובים, מביא רוח חדשה ומעניינת לסדרה שטרם נראתה, יחד עם ג'רום אנגלוט – המעצב המוסיקלי, סיימון לנדרי – אחראי מוסיקה וטוני גרוניק – מנהל הסאונד, יצר מרטינז פס קול מקורי, ייחודי וחדשני אשר יוביל את השחקן בכל מקום ויעצים את כל הסביבה הייחודית והאכזרית.

"ההחלטה לצרף את קליף הייתה פשוטה מאוד, לעבוד יחד איתו זה ממש להגשים חלום. הודות לכישרון היוצא דופן שלו הוא יוצר רגש מיוחד שהופך כל דבר שיגרתי ופשוט לייחודי ומדהים." אמר טוני גרוניק. "קליף יצר ועשה כל מה שציפינו לו ואף יותר. אני מאוד גאה בפס הקול ומודה מקרב לב על ההזדמנות לעבוד איתו."

"זה היה לי לכבוד שביקשו ממני לכתוב את המוזיקה למשחק Far Cry 4, זה פס הקול הראשון שלי למשחק מחשב." אמר קליף. "זה ריגש אותי שביקשו ממני לקחת המינימליסטיות מעולם הקולנוע שלי ואותה לשלב בעולם עצום של משחק.פרויקט שיש בו רכיבה על פילים שמסתערים לכל עבר – אסור לוותר עליו."

הגרסה הדיגיטלית של פס הקול של המשחק שוחררה לעולם ב-4 לנובמבר, הגרסה המוגבלת של 2 דיסקים תשוחרר ב-2 לדצמבר בצפון אמריקה (ארה"ב וקנדה) וב-9 בדצמבר באירופה. הגרסה המוגבלת והייחודית תשוחרר בינואר 2015.

לאלו שעוד לא רכשו את המשחק- גשו ל-CDKeyHouse ותהנו ממבצע בלעדי!
CDKEY1

 

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה