בית / חדשות / חדשות טלוויזיה וקולנוע / "משחקי הרעב: עורבני חקיין" חלק ראשון-Trailer

"משחקי הרעב: עורבני חקיין" חלק ראשון-Trailer

משחקי הרעב: עורבי החקיין חלק ראשון

בעוד כ – 9 ימים (20.11.14) יצא החלק הראשון של הסרט החדש "משחקי הרעב: עורבני חקיין". "משחקי הרעב: עורבני חקיין" הוא סרט מדע בדיוני והרפתקאות אמריקאי,
בשני חלקים, המבוסס על עלילת הספר החותם בטרילוגיית "משחקי הרעב" מאת סוזן קולינס, "משחקי הרעב- עורבני החקיין"

קצת על הסדרה והסרט:

סדרת "משחקי הרעב" עוקבת אחרי קטניס אוורדין, נערה צעירה בעולם פוסט אפוקליפטי, שנאלצת להשתתף בתחרות בשם "משחקי הרעב" אותה מארגן הממשל כדי לשלוט בנתיניו.
בתחרות משתתפים 24 נערים ונערות שנלחמים על חייהם, כאשר רק אחד מהם שורד. שלא בכוונתה, ההתנהלות של קטניס באירועים מעוררת את זעמו של הממשל, שלא מרוצה מהנערה הצעירה שמסרבת ללכת עם הזרם.
"משחקי הרעב: עורבני החקיין" הופק על ידי נינה ג'ייקובסון וג'ון קיליק, והתסריט נכתב על ידי סוזן קולינס, גארי רוס ובילי ריי. בסרט מככבים ג'ניפר לורנס, ג'וש האצ'רסון, ליאם המסוורת', וודי הארלסון, אליזבת בנקס, פיליפ סימור הופמן ודונלד סאתרלנד.
שני חלקי הסרט הם סרטי ההמשך לסרט "התלקחות" ושני חלקיו מהווים את הכותר האחרון בסדרת סרטי "משחקי הרעב" הפופולרית. זהו הסרט האחרון שצילם פיליפ סימור הופמן ז"ל, שהספיק להשלים את כל הסצנות בהשתתפותו בחלק הראשון,
אך נותרה לו סצנה בודדת בחלק השני של הסרט. שני חלקי הסרט מתארים את המרד שמובילה קטניס אוורדין של מחוזות פאנם כנגד הקפיטול המושחתת והרודנית, מרד ההופך למלחמת חורמה של ממש.

אז מה ניתן לראות בטריילר?

 בטריילר אנחנו חוזרים אל פאנם, שלאחר ניסיון ההפיכה. מחוז 12 הופצץ, פיטה (ג'וש האצ'רסון) נלקח על ידי הקפיטל וקטניס (ג'ניפר לורנס) חולצה מתוך הזירה על ידי המורדים.
קטניס, מעורערת מתמיד, נדרשת לעמוד בראש המהפכה נגד הנשיא סנואו ולהפוך להיות הפנים של ההתקוממות. על פי ההצצה לסרט, זה לא הולך להיות קרב קל.

הטריילר של "משחקי הרעב: עורבני חקיין" חלק ראשון:

 

אודות חן

אני חן, בן 16 מיקנעם עלית, גיימר מגיל קטן. לפניות הסקייפ שלי הוא : chen981998

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *