בית / חדשות / GTA V – ניתן להוריד מראש את קבצי המשחק

GTA V – ניתן להוריד מראש את קבצי המשחק

בדומה לאפשרות שניתנה למי שהזמין מראש את המשחק NBA 2K15 בסטים, גם את קבצי המשחק של GTA V ניתן להוריד כבר כעת בXbox One ובPS4(רק מי שהזמין מראש).

אפשרות זו שלא הייתה זמינה ביציאת הכותר עצמו, זמינה דווקא כעת בעיבוד של הכותר הראשוני לדור הנוכחי, דבר שקורה לראשונה בסדרת משחקי GTA V משום שאף פעם לא יצא משחק GTA בתפר שבין מעבר בין דורות שונים של טכנולוגיות.
ההשוואות שמוצגות עד כה בהחלט לא מותירות מקום לספק – העיבוד החדש הולך להיות לא פחות ממדהים מבחינה גרפית ואם לומר את האמת, קשה לי להאמין שיהיו בעיות משמעותיות במשחקיות אף על פי שרוקסטאר דאגו לומר כי "מאות הטסטרים שלנו הם אף פעם לא כמו מיליונים של שחקנים שמשחקים יחדיו בGrand Theft Auto Online."

GTA V
GTA V

נחזור לעניין קבצי המשחק – שימו לב לנתון הבא שהוא די מדהים אבל גם יש לו הסבר הגיוני:
קבצי המשחק לקונסולות הדור הנוכחי שוקלים יותר מפי 2 מגודל קבצי המשחק לקונסולות הדור הקודם, 41.8GB בדור הנוכחי ו17.2GB בדור הקודם. הסיבה לכך היא פשוטה והיא שכל משחק שמיוצר בטכנולוגיות החדשות אוטומטית ישקול הרבה יותר מבטכנולוגיות הישנות משום שהגרפיקה עצמה טובה יותר ואם לדייק – רמת הפירוט הפנימי(פירוט בכל אובייקט – מספר הפאות שממנו מורכב כל אובייקט בין היתר) הרבה הרבה יותר גבוהה, דבר שאוטומטית מקפיץ את משקלו של המשחק.

אודות Lidor

השאר תגובה