בית / חדשות / חדשות משחקים / Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes יהיה נעול על 60 פריימים לשנייה במחשב האישי

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes יהיה נעול על 60 פריימים לשנייה במחשב האישי

2499085-metal-gear-solid-5-exteded-e3
הידיעה המרעישה על כך שהמשחק Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes וגם המשחק Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, יגיעו למחשב האישי עדיין מרגשת רבים ממעריצי הסדרה, אך לא בגלל שזו תהיה הפעם הראשונה בה משחק מסדרת Metal Gear Solid יגיע אל המחשב האישי (המשחק הראשון בסדרה אכן קיבל גרסה על המחשב האישי, וגם המשחק הראשון בסדרת Metal Gear תוכנת למחשב MSX סטנדרטי ביפן), מפני שמשחקים באיכות גבוהה שכזו, הבאים מיפן, תמיד מתקבלת בברכה על מחשבי הגיימינג הסטנדרטיים.

ובכן, הנה כמה חדשות טובות- אם רציתם הוכחה נוספת לכך שגרסאות המחשב של משחקים אלו אכן אמיתיות, אל תדאגו, כי בקרוב נקבל הכרזה רשמית של דרישות המערכת של המשחק, כדי שתוכלו לדעת אם תצטרכו להתכונן מחדש. בנוסף לכך, נודע שהמשחק יהיה נעול על 60 פריימים לשנייה, במקום 30 פריימים לשנייה.

מהי בעצם סדרת Metal Gear Solid?

סדרת Metal Gear Solid יצאה לאור בשנת 1998 במשחק באותו שם, כ-11 שנים לאחר הכותר הראשון בסדרת Metal Gear וכ-8 שנים לאחר יציאת המשחק Metal Gear 2: Solid Snake. הגיבור הראשי במשחק הוא סוליד סנייק, מרגל, שכיר חרב וסוכן מבצעים מיוחדים, אשר נלחם בנשק אימתני הנקרא "מטאל גיר". הנשק הוא טנק מהלך ולו יכולות שיגור גרעיניות. סדרת Metal Gear Solid מפורסמת בעיקרה בשל השימוש בסצנות קולנעיות ועלילות מורכבות, ובשימוש בפוליטיקה, הנדסה גנתית ובינה מלאכותית כחלק מהעלילה ומדמויות המשחק.

גרסת המחשב של Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes תצא ב-12 לדצמבר השנה.

אז מה אתם אומרים על גרסת המחשב? האם אתם תשחקו בה? ספרו לנו בתגובות!

רוצים לקנות משחקי מחשב במחירים הזולים ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו גם קוד הנחה:PCGalaxy.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה