בית / חדשות / Middle-Earth: Shadow of Mordor – עכשיו גם לדור הקודם

Middle-Earth: Shadow of Mordor – עכשיו גם לדור הקודם

Warner Bros. Interactive Entertainment השיקו היום את המשחק Middle-Earth: Shadow of Mordor גם לקונסולות הדור הקודם. המשחק אשר הביקורות היללו אותו, הושק לאחרונה למחשב האישי ולקונסולות הדור הנוכחי, שובח במיוחד בזכות ה"Nemesis System" החדשנית, שמאפשרת לכל שחקן לתכנן תכניות ייחודיות להתקפה על כוחותיו של סאורון וליצור את הנקמה האישית שלו.

המשחק Middle-Earth: Shadow of Mordor מספק סביבת משחק דינמית שבה השחקן מתכנן את הנקמה שלו תוך כדי ועל מנת לכופף את מורדור לרצונותיו. המשחק מתחיל בלילה שבו חוזר של סאורון למורדור, כשהקפטנים השחורים שלו תוקפיו והורגים את הסיירים של השער השחור. השחקנים שולטים בטליון, סייר שמאבד את המשפחה שלו ואת כל היקר לו, רק כדי לחזור מן המוות על ידי רוח מסתורית של נקמה. בהתבסס על הפעולות של השחקן עם "Nemesis System" במשחק, כל אויב שבו נתקל השחקן יכול להתפתח להיות אויב גדול באמצעות ותוך כדי מהלך המשחק. כשמסע הנקמה האישית של טליון נפרש, השחקנים חושפים את המסתורין של הרוח המאלצת אותו, לגלות את מקורן של טבעות הכוח ולהתעמת עם האויב האולטימטיבי.

Middle-Earth: Shadow of Mordor
Middle-Earth: Shadow of Mordor – עכשיו גם לקונסולות הדור הקודם.

כעת, המשחק Middle-Earth: Shadow of Mordor זמין למספר רב של פלטפורמות והן: המחשב האישי, קונסולות הדור הקודם וקונסולות הדור הנוכחי.

כעת, כל מה שנשאר הוא לצפות ולקוות שהשקת המשחק לקונסולות הדור הקודם תעבור בצורה חלקה כפי שעברה ההשקה הרשמית הראשונה למחשב האישי ולקונסולות הדור הנוכחי ללא יותר מדי באגים ובעיות.

תודה רבה להד ארצי על סיפוק מידע זה.

אודות Lidor

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *