בית / חדשות / חדשות משחקים / AirMech Arena- יוביסופט מכריזה על תחרות ליגות חדשה

AirMech Arena- יוביסופט מכריזה על תחרות ליגות חדשה

היום, Ubisoft ו-Carbon Games הכריזו שמשחקם AirMech Arena, משחק אסטרטגיה בזמן אמת, יארח תחרות ליגות התתחיל ב-1 לדצמבר. שחקנים המעוניינים להשתתף בתחרות יוכלו להירשם בלינק זה.

שחקנים שישתתפו בטורניר זה ירכיבו קבוצות של שני שחקנים, עם חבר או עם משתתף פנוי אחר ברשימת המשתתפים, ויתחרו בתחרויות של 2 נגד 2 לפי דירוג. בטורניר יהיו ארבעה סיבובים, ובסיומם סיבובי גמר, עם משחקי מוקדמות שיארכו כשבועיים, ולאחרם, ארבעה ימים של משחקים בהם ישתתפו המנצחים במוקדמות. לאחר כל סיבוב מוקדמות, שמונת הקבוצת שהגיעו למקומות הראשונים יתקדמו למשחקי מוקדמות נוספים, כדי לעלות לסיבוב הבא. הקבוצה שתשיג את הניקוד הגבוה ביותר בלוח התוצאות, תעלה לשלב הבא ותמשיך להילחם על מקומה בתחרות.

ארבעת הקבוצות שיגיעו למקומות הראשונים לאחר כל ארבעת הסיבובים ילחמו על המקום הראשון בתחרות, בה כל את מהן תקבל פרסים שווי ערך, כמו קונסולות משחק, שלטים מיוחדים ופרסים נוספים. בנוסף, שחקנים שיגיעו לסיבוב האחרון לפני סיבובי הגמר יקבלו פרסים מיוחדים למשחק.

אבל מהו AirMech Arena?

AirMech Arena הינו משחק אסטרטגיה בזמן אמת, בו ניתן לשחק בחינם לכל בעלי חשבון Xbox Live ב-Xbox 360. במשחק, אנו השחקנים שולטים ברובוטי Mech ענקיים, בעלי יכולות שינוי צורה, הנלחמים כדי לתפוס ולהגן על בסיסים, בזמן שאנו מנסים לבנות צבא רב עוצמה כדי לעצור את גלי האויבים הינסה להתנקל למשימתנו.

AirMechArena_KEYART

ככל שמתקדמים במשחק ניתן לפתוח יחידות חדשות, טייסים חדשים, חפצים ורובוטי AirMech חדשים, שהינם רובוטי Mech בעלי יכולות אוויריות, וגם לשנות ולעצב את צבאותינו כדי להתאים אותם לסגנון שלנו.

אז מה אתם חושבים? האם תשתתפו בטורניר? האם אתם מעריצים של המשחק? ספרו לנו בתגובות!

תודה גדולה להד-ארצי שסיפקה לנו את המידע על הטורניר.

מעוניינים במשחקים נוספים של החברה, שפותחו למחשב האישי, במחירים הזולים ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה נוספת: PCGalaxy.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *