בית / חדשות / פנטזיה מהסרטים – טריילר חדש ל- FINAL FANTASY TYPE-0 HD

פנטזיה מהסרטים – טריילר חדש ל- FINAL FANTASY TYPE-0 HD

FINAL FANTASY
Square Enix משיקה טריילר חדש למשחק המחודש שיצא ביפן ב-2011 – FINAL FANTASY TYPE-0 HD שיופיע באולמות הקולנוע ברחבי העולם.

את סדרת המשחקים הותיקה – FINAL FANTASY אין צורך להציג, כולם מכירים ושחיקו לפחות בכותר אחד מהסדרה האהובה על מיליונים שיצאה לראשונה ב-1987.
בכל פרק אנו מקבלים סיפור עמוק עם דמויות שאי אפשר שלא להתאהב בהן, בתוך עולם ששואב אותנו פנימה לשעות ארוכות עם גרפיקה שפורצת דרך בכל פעם מחדש.
אחד ה"תחביבים" של יוצרי הסדרה הוא להשיק כותרים שהיו אהובים במיוחד מחדש עם שדרוגים ומתיחת פנים, ביניהם המשחק FINAL FANTASY TYPE-0 שיצא לראשונה כאמור ב-2011.
המשחק צבר אהדה עצומה ושחקנים מרחבי העולם רצו עוד ממנו, לכן הוחלט שם למעלה בהפקה באמצע 2012 שהגיע הזמן לחידוש, ואם כולם עושים רימייקים
ב-HD (כדוגמת Metal Gear Solid ו-Devil May Cry) אז למה לא הם. אחרי שנים של עבודה בבימויו של הג'ימה טאבטה, אחד מבמאי המשחקים המוערכים ביפן, עומד לצד לשוק החידוש למשחק בכל הכוח.

אממה, יפנים אוהבים לעשות הכל גרנדיוזי (ע"ע הרובוטים והמפלצות שלהם) ולכן הטריילר שמבשר על בואו של המשחק לקונסולות PSP, Playstation 4 ו-Xbox one
ירוץ על מסכי הקולנוע ברחבי העולם לפני תחילת כל סרט שובר קופות, למה? כי מגיע למעריצים ליהנות עוד יותר.

המשחק מבטיח לנו סיפור מדהים ומושקע עם גרפיקה יפיפייה, דיבוב מקצועים (כמו שרק הם מסוגלים) ובוסים שיגרמו לנו לרסק את השלט או לפחות
לחבר אותו ליד – כי לא תרצו לעזוב אותו. השקת המשחק מתוכננת למרץ 2015, בדיוק לחופשת הפסח. אז עד אז שיהיה לנו (בעתיד) פסח גשר ומלא בבוסים מטורפים.

*תודה להד ארצי על סיפוק המידע.

CDKEY1

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה