בית / חדשות / חדשות טלוויזיה וקולנוע / Terminator Genisys Movie – הטריילר הרשמי!

Terminator Genisys Movie – הטריילר הרשמי!

Terminator Genisys

היום (4.12.14) יצא הטריילר החדש ל "Terminator Genisys" ."Terminator Genisys" הוא סרט אקשן-מדע בדיוני אמריקאי בבימויו של אלן טיילור על פי תסריט מאת ליטה קאלוגרידיס ופטריק לוסייה. זהו הסרט החמישי בסדרת שליחות קטלנית, כשארנולד שוורצנגר ישוב לגלם את תפקיד המחסל, זאת לצד שחקנים כאמיליה קלארק בתפקיד שרה קונור, ג'ייסון קלארק כג'ון קונור ואחרים.

קצת על הסדרה:

שליחות קטלנית (The Terminator) הוא סרט פעולה-מדע בדיוני משנת 1984 שנכתב ובוים בידי ג'יימס קמרון. בסרט מככבים ארנולד שוורצנגר,
לינדה המילטון ומייקל ביהן. לסרט צולמו ארבעה סרטי המשך ("שליחות קטלנית 2: יום הדין", "שליחות קטלנית 3", "שליחות קטלנית: התעוררות", "שליחות קטלנית: בראשית") העוסקים בהמשך העלילה המקורית, וסדרת טלוויזיה אחת ("טרמינייטור") הממשיכה את קו העלילה של הסרט השני בסדרה.
הסרט מתחיל בחורבות לוס אנג'לס בשנת 2029. בעולם של אחרי מלחמה גרעינית, המכונות שהשתלטו עליו מנסות לחסל את שארית המין האנושי.
בחזרה לשנת 1984; שני גברים מופיעים במקומות שונים בעיר לוס אנג'לס. השרירי מביניהם (ארנולד שוורצנגר), משיג בגדים ונשק ופותח במסע הרג במהלכו הוא הורג את כל הנשים בספר הטלפונים העונות לשם "שרה קונור".
כשהוא מנסה לחסל את האחרונה ברשימה (לינדה המילטון), עוצר בעדו נוסע הזמן השני, קייל ריס (מייקל ביהן), שאסף נשק אף הוא. המחסל מאתר את ריס ואת קונור בפאב והם נמלטים מהמקום.
המושיע המסתורי של קונור מציג עצמו בפניה ואומר לה כי הוא חייל אשר נשלח מן העתיד כדי להגן עליה מפני אותו מחסל, רובוט מתוחכם דמוי אדם שנשלח מהעתיד על ידי המכונות.
לדבריו, מכונות הנשלטות על ידי מערכת ממוחשבת בעלת בינה מלאכותית בשם "סקיינט" השתלטו על העולם והן מנסות להשמיד את הגזע האנושי. סקיינט הייתה אחראית על ההגנה האווירית של ארצות הברית, ובחודש אוגוסט 1997 החלה לפתח מודעות עצמית.
בני האדם ניסו לכבות אותה והיא פעלה בניסיון להגן על קיומה. המערכת שיגרה את ארסנל הנשק הגרעיני של ארצות הברית לעבר ברית המועצות וגרמה למלחמה גרעינית כוללת.

קצת על הסרט:

יחידת T-800 נזרקת חזרה לעבר. יחד עם ג'ון קונור ואביו קייל, הם חייבים להילחם כדי להגן על שרה קונור, האישה שהתחילה את הכל, כך שעל מנת להציל את העתיד, עליהם קודם כל לכתוב מחדש את העבר.

הטריילר של "Terminator Genisys":

 

לאתר הסרט לחצו כאן!

אודות חן

אני חן, בן 16 מיקנעם עלית, גיימר מגיל קטן. לפניות הסקייפ שלי הוא : chen981998

השאר תגובה