בית / חדשות / DRAGON QUEST III: Seeds of Salvation

DRAGON QUEST III: Seeds of Salvation

ב 4 בדצמבר 2014, הכריזה Square Enix כי DRAGON QUEST III: The Seeds of Salvation, הפרק השלישי בסדרת ה- RPG הנפלאה ל-Mobile- יהיה זמין כעת במכשירי Android ו IOS ויעלה בערך 8.99 / 6.99 יורו- לא כולל הורדות נוספות.

Dragon-Quest-III-Theme

DRAGON QUEST III: The Seeds of Salvation הוא אחד המשחקים העטורי השבחים והנמכרים בטרילוגיה Erdrick.
על פי דברי Square Enix המשחק יפצה על מערכת השליטה (Controls) הכבדה והמסובכת של משחקי Moblie "הרגילים" וישפר את המשחקיות ב- Two-handed play.

DRAGON QUEST III: The Seeds of Salvation לוקח את השחקן ועוד 3 דמויות נלוות להרפתקה בלתי נשכחת על פי יבשות רבות וצינוקים.
אתם תוכלו להעלות את דמויותיכם רמות, לפתוח (To Unlock) לחשים, קסמים ויכולות חדשות!
המשחק מאפשר לשחקן לבחור את שמות הדמויות שאיתן ישחקו ואף את המין שלהם – תוכלו ליצור את נבחרת החלומות שלכם, שתילחם אתכם לאורך כל ההרפתקה!

Dragon-Quest-III-3

המשחק כולל אפשרויות רבות שלא היו באף אחד מהמשחקים הקודמים בסדרה כמו אסיפת מדליות לפתיחת פריטים חדשים ורבי- עוצמה ואף לחקור ולגלות מקומות חדשים לאחר שכבר סיימת את קו העלילה הראשי של המשחק, ממש כמו במחשב\ PS\ Xbox\ WiiU \ אתם יודעים למה התכוונתי…

עם צוות מקצועי מגוון ומקצועי כמו של DRAGON QUEST III, אני בטוח שהוא יביא משהו חדש לעולם של משחקי ה Mobile ואולי, יביא כמה משחקים חדשים ל App Store / Google Store\ ניראה לי שהבנתם את הנקודה…

לכתבות אחרות בנושא Mobile לחץ כאן!

תודה להד- ארצי על סיפוק המידע!

 CDKEY3

אודות El Gladiador

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *