בית / חדשות / ה-DLC הראשון למשחק האימה המצליח Evil Within

ה-DLC הראשון למשחק האימה המצליח Evil Within

חברות המשחקים בטסדה ו-Tango הכריזו על DLC ראשון למשחק האימה המעולה Evil Within שיגיע בקרוב לשחקני המשחק.

משחק האימה החדש ביותר של שינג'י מיקמי (Shinji Mikami), שפותח בשיתוף פעולה עם Tango Softworks ו-Bethesda הלא הוא -"Evil Within" המשחק הוא אחד ממשחקי האימה הטובים ביותר שישנם קיום ( אנחנו לא יודעים מי יצא עוד )! למי שכבר שיחק בכולו ורצה עוד, יש לו מזל גדול, כי בחברת Bethesda הודיעו אתמול (ה-12 בדצמבר 2014) על החלק הראשון מתוך ה-DLC ( תוכן שזמין להורדה ) החדש של המשחק.
שמו של ה-DLC החדש הוא "The Assignment" והוא יצא בתחילת 2015. ה-DLC מתמקד בשותפה המסתורית של הבלש סבסטיאן קָסְטֵלַנֹוס (Sebastian Castellanos), ג'וּלִי קִידְמַן (Juli Kidman). הסיפור שלה ימשך ויגמר ב"התוצאה" ("The Consequence") וב"השומר" ("The Keeper"), שני הDLC שממשיכים את "The Assingment" ואמורים לצאת במהלך שנת 2015 גם כן.

The Assignment הוא ה-DLC הראשון למשחק האימה - EVIL WITHIN
The Assignment הוא ה-DLC הראשון למשחק האימה – EVIL WITHIN

ב-The Assignment , משחקים מנקודת מבטה של ג'ולי, שהיא דמות הרבה יותר חייה ושמחה מדמותו של סבסטיאן. הרבה שאלות במשחק נגעו בדמותה של ג'ולי, והתשובות לכל השאלות האלו נמצאות כאן! והסיפור שלה יותר אישי, בעקבות כך במהלך המשחק תוכל לשמוע את תגובותיה ותלונותיה של ג'ולי, מה שמקנה חווית משחק מציאותית מאוד, ההרגשה שאתה כמעט בתוך המשחק עצמו!

זה הולך להיות אחד החידושים היפים ביותר שראינו? אולי.. אנחנו כמובן בטוחים שמה שהיה מספיק טוב, לאן עוד אפשר להגיע? נחכה ונראה בתחילת 2015 עם השחרור של החברה.

CDKEY1

אודות יהונתן גבריל

השאר תגובה