בית / חדשות / FINAL FANTASY-TYPE 0 HD-מהדורת האספנים

FINAL FANTASY-TYPE 0 HD-מהדורת האספנים

השבוע הוכרזו פרטים על מהדורת האספנים המיוחדת של המשחק Final Fantasy-type 0 HD.המשחק אמור לצאת ב-20 במרץ 2015,מהדורת האספנים תהיה זמינה בכמויות מוגבלות במחיר של 79.99\99.99 יורו.

dcfe96cbfe2045d60a193c3a16311c6cמהדורת האספנים אמורה להיות מוצגת על-ידי  קופסה מהודרת,בתוכה עותק של המשחק בתוך קופסא קשיחה מרהיבה בצבע זהב-שתציג את האמנות המיוחדת והיפה של האמן המפורסם"Yoshitaka Amano".מהדורת האספנים המוגבלת תכלול בתוכה גם מאנגה בת 200 עמודים של המשחק,אשר תחקור את המקור של "class zero"-זמינה בפעם הראשונה מחוץף ליפן,ותכלול בנוסף גם את פסקול המשחק-אשר תציג 15 קטעים אשר נבחרו ספציפית על-ידי המלחין המקורי,"Takeharu Ishimoto".

בנוסף,בתוך מהדורת האספנים תיכלל גם ספר ציורים בן 80 עמודים אשר מציג את השחקנים,אויבים ואת עולם המשחק במגוון של ציורי אמנות מדהימים;בנוסף,גם חמישה קלפים בגודל רגיל המדמים את הקלפים אשר משומשים על-ידי "class zero's ace".

בנוסף למהדורת האספנים,שתי מהדורות מוגבלות של המשחק Final Fantasy-type 0 HD יהיו זמינות לקנייה מהמשווקים באירופה ובאיזורי PAL.מהדורת הקופסא הקשיחה,תכלול קופסא מיוחדת ובתוכה קופסא שקופה.בזמן שמהדורת ה"FR4ME"  המוגבלת תכלול קייס שיהיה אפשר להשתמש בו בתור מסגרת לתמונה ותיתן לקונים לשנות את עיצובו על-ידי שימוש בכרטיסי העיצוב הכלולים בקופסא.

המשחק Final Fantasy-type 0 HD יכלול בנוסף גם דמו של המשחק המצופה Final Fantasy XV הנקרא Final Fantasy XV-EPISODE DUSCAE.

מהדורת האספנים של המשחק Final Fantasy-type 0 HD תהיה זמינה ברחבי העולם,והיא זמינה להזמנה מוקדמת עכשיו במחיר של 79.99\99.99 יורו.אלו שיזמנו את המהדורה מהחנות של SQUARE ENIX יקבלו גם קופסא מיוחדת עם אמנות מרהיבה של המשחק.

Final Fantasy-type 0 HD:

המשחק,מביא עולם מרהיב,דמויות שקשה לשכוח ואת ערך ההפקה הידוע של הסדרה,בנוסף עם משחקיות באיכות גבוהה וסיפור אשר נותן כבוד לסדרה.שובר הקופות הזה ייקח אותך לתוך העולם הדינמי והמקסים של אוריאנס,מקום שבו מלחמת אומות מאיימת להחריב את המקום כולו.שחק בתור "class zero",קבוצה של תלמידים באקדמיה צבאית ומתקדמת,שמדינתם מותקפת על-ידי אימפריה אגרסיבית שכנה.במאבק הקשה,עליך להשתמש במגוון יכולות קסם ולוחמה חזקות,על-ידי שימוש במערכת הקרב החדשה והמרהיבה,על מנת להשמיד את האימפריה ולגלות את הסודות מאחורי המלחמה.

תודה רבה להד-ארצי על המידע המסופק!

CDKEY4

אודות אור ברזילי

השאר תגובה