בית / חדשות / חדשות משחקים / GTA V – התחילו לשדוד ביחד עם חבריכם!

GTA V – התחילו לשדוד ביחד עם חבריכם!

Rockstar שחררו טריילר חדש, המראה את התוספת החדשה למצב מרובה המשתתפים של משחקם הפופולארי, GTA V – Online, המוסיף את האפשרות לתכנן ולארגן שודי בנק. כמו במצב המשחק לשחקן יחיד, תוכלו לתכנן ולבצע שודי בנק בהם ישתתפו כמה אנשים, רק שהפעם תוכלו לשחק עם אנשים אחרים כשותפים לשוד או כשוטרים שמטרתם לעצור את הפושעים. "המצב החדש יצריך תקשורת ותיאום הדוקים, כששחקנים לוקחים תפקידים מוגדרים בכל נקודה בכדי להשלים מספר מטרות בדרך לסופו המדהים של כל שוד" אומרים Rockstar. בשודי הבנק, אדם אחד יתכנן את השוד וישלם את כל ההוצאות, ולא יקבל דבר ממשימות ההכנה, אך יוכל לבחור שלושה מחבריו להיות לו לעזר בשוד עצמו ובמשימות ההכנה. בעוד שמשתתפי השוד, בשונה ממתכננו, יקבלו כסף נוסף מממשימות ההכנה לשוד, כנראה שמתכנן השוד יזכה לנתח גדול יותר מהתשלום הסופי בשוד הגדול. בנוסף לכך, העדכון יכיל שדרוג נוסף לדירות הפאר, ואת תפריט משימות שודי בנק, היציג את כל המשימות הקשורות לשודי הבנק שעוד לא הושלמו. כמו כן, יתווספו 6 משימות שאפשר להתחיל, ביחד עם 4 מיקומים מיוחדים חדשים, עם 5 עבודות של שוטר ונבל לבחור מהן. בנוסף, יוספו גם אביזרים הקשורים בשודים, כמו מסכות חדשות, עדשות מגע וסגנונות שיער חדשים.

מעריצי GTA V יהיו נרגשים לדעת שתאריך ההשקה של שודי הבנק לGTA V – Online הודלף! לפי כמה וכמה דיווחים, מצב המשחק החדש יהיה זמין ב23 בדצמבר לPS4 ב10 בבוקר לפי שעון גריניץ', וב3:30 בצהריים לXbox One.  מחזיקי Xbox One ו-PS4 בלבד יוכלו ליהנות מהשדרוגים החדשים לדירה, אך כל הפלטפורמות יוכלו ליהנות מסגנון המשחק החדש, שודי הבנק.

תוספת זו של שודי הבנק תתווסף בחודשים הקרובים, גם אם לא תצא בתאריך שהודלף, בחינם לכל משתתפי המשחק, אבל כולנו מחכים לזו בציפייה!

 

תודה רבה להד-ארצי על המידע.

Rockstar announce GTA 5 Online Heists

GTA Online heists gif

 

רוצים להזמין את המשחק למחשב בהזמנה מוקדמת, במחיר הזול ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה נוספת: PCGalaxy.

CDKEY5

אודות יהונתן גבריל

השאר תגובה