בית / GeeKRooM / אחרי וואטסאפ גם קנדי קראש מגיע לדפדפן

אחרי וואטסאפ גם קנדי קראש מגיע לדפדפן

אחרי שסיפרנו לכם על כך ש-WhatsApp הגיע למחשב האישי וניתן לצ'וטט עם החברים מהפלאפון גם דרך המחשב, הפעם קנדי קראש עושה עליה אל עבר הדפדפן האישי שלכם

קנדי קראש ידוע גם בכינויי משחק הפירות המהולל בשל מגוון עשיר פרות בצבעים וטעמים שונים, מטרת המשחק זהה למשחקים רבים שאתם מכירים כמו באבלס טטריס וכו, ' רק שמשחק הפירות השתדרג פלאים ושונה בהמון משארי המשחקים הנדושים והמשעממים מהעבר.

הסוכריות הממכרות של סגה השתלטו על חנויות הסלולרי של אנדרויד ואפל
הסוכריות הממכרות של סגה השתלטו על חנויות הסלולרי של אנדרויד ואפל

במשחק קנדי קראש יש מאות שלבים, המטרה לסיים את כולם במינימום זמן, עשיתם זאת ? סביר להניח שתדורגו ברשימת השיאים לפי מדינתכם בה אתם נמצאים. רבים משחקים עם רצון להתברג ב 100 הראשונים ברשימה של הטובים ביותר, דבר שיתן להם הרבה תהילה וכבוד.
במשחק קנדי קראש ניתן לשחק באמצעות מחשב או לחילופין להוריד את האפליקציה דרך ה App store או אנדרואיד, אין הבדל בגרסא והמשחק מוצע בחינם לכל דורש.
כדי להשתפר במשחק ולהפוך אותו לקל יותר ניתן לרכוש שלבים / עזרים דרך המשחק ולהפוך לבעלי אמצעים גדולים יותר, דבר שמגלגל למשחק מאות מליוני דולרים בחודש.

קנדי קראש לא רק לילדים
הדעה הרווחת שמשחקי הפלאש הוקמו כדי לשרת את הדור הצעיר, טעות לחשוב כך. למעשה ממחקר שעלה לאחרונה נראה ש 30% ממשחקי הפלאש משוחקים ע"י מבוגרים, נתון זה גדל עד מאד במשחק קנדי קראש שהגיע אף ל 40% מבוגרים. לא מעט אנשים מוצאים את הנהתם לשחק במשחק בעבודה, באוטובוס, או בכל מקום בו נדרשת המתנה קנדי קראש ישרת אתכם נאמנה.

אזהרה מאד ממכר
למכורים מאיתנו הזהרו, קנדי קראש נבחר למשחק הממכר ביותר בשנת 2014 והיום נחשב לאחד המשחקים הממכרים בעולם, אנשים משחקים בכל מקום אפשרי ובתת מודע רוצים לשבור שיאים חדשים שלא נשברו עד כה. בנוסף יש את הצד הפסיכולוגי בעיניין, אם עברנו די שלבים אנו יכולים להיות מאד מסופקים וגאים בעצמנו.

לסיכום
קנדי קראש משחק מומלץ לכל מעוניין או מעוניינת בשיפור עולם המשחקים שלה או שלו וכמובן יכול לסייע רבות בשיפור החשיבה, טכניקת משחק, עירנות, בטחון העצמי והמודעות העצמית להישגים שלנו. אז אם אתם מוכנים להיות אקסטרימלי מכורים ובנוסף לשפר את כל התכונות החיובות שנרשמו מעלה זה המשחק האולטימטיבי בשבילכם.
כדי לשחק לחץ כאן

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר תגובה