בית / חדשות / חדשות משחקים / Goetia- קמפיין חדש ב-Kickstarter בתמיכת Square Enix

Goetia- קמפיין חדש ב-Kickstarter בתמיכת Square Enix

Goetia1לאחר קמפיינים נוספים ומצליחים ב-Kickstarter של החברה, כמו Moon Hunters ו-Black The Fall, הפרויקט הראשון בתמיכתה של Square Enix Collective בשנה זו הוא Goetia- משחק הרפתקה מסוג "הצבע והקלק" (או Point and Click) ששם אתכם באחוזה אנגלית רדופה באמצע מלחמת העולם השניה.

Collective_Screenshot_couloir_22_1421856517.01.2015_01

ב-Goetia תיקחו את תפקידה של אביגיל בלאקווד, ילדה שמתה חמישים שנה לפני זמן המשחק, בזמן שתחקרו את סביבתכם ותענו על כמה שאלות מפתח: איפה כולם? למה חזרתם? ומה עשתה משפחתכם לאחר המוות שלכם…?

Goetia2
לחצו למעבר לדף הפרויקט ב-Kickstarter.

הצוות מאחורי המשחק הוא הצוות הצרפתי Sushee, שלראשונה הציע את הפרויקט הזה לפלטפורמת ה-Collective Feedback של Square Enix Collective בשנה שעברה, וקיבל 90% הצבעות "כן" מהמשתמשים. בעיצוב חזק מהאמן הצרפתי Moeity, וכמה 'טוייסטים' בסגנון ההרפתקה הקלאסי, הצוות צריך $30,000 כדי להשלים את המשחק, שכעת עבר חלק משמעותי מהפיתוח.


"אנחנו מאוד מתרגשים לראות מה אנשים חושבים על Goetia, כשאנחנו מתחילים את פרויקט ה-Kickstarter שלנו היום. זוהי דרך מעולה בשבילנו לקבל פידבק מהשחקנים, כדי לעזור לנו להפוך את המשחק לטוב כפי שאפשר," אמר בנג'מין אנסיום, אחראי מחלקת העיצוב ומנהל הפרויקט של Goetia." ובנוסף אנחנו מקבלים את זכותנו היצירתית ועצמאותנו המלאה. תודה על תמיכתכם!".

Collective_Screenshot_Tour_22_1421856517.01.2015_05
לחצו למעבר לדף הפרויקט ב-Kickstarter.

"כשראינו את Goetia לראשונה בכניסתו למערכת ה-Collective, רצינו לשחק במשחק." אמר פיל אליוט, מנהל Collective ב-Square Enix. "זהו שילוב מדהים של מיסתוריות וחקירת הסביבה, עם כמה 'טוויסטים' נחמדים- ואנחנו מאמינים שהצוות ב-Sushee יכול ליצור חוויה מדהימה."

Collective_Screenshot_Village_22_1421856518.01.2015_02

Square Enix Collective היא פלטפורמה שמכוונת לעזור למפתחים עצמאיים למצוא את הקהל לפרויקטים שלהם, על ידי האפשרות לגעת בקהילה של Square Enix. פרויקטים שיבחרו על ידי השחקנים יוכלו לקבל הצעה לתמיכת החברה וגם למימון המוני. אך המפתחים עדיין רשאים לבחור אם להסכים לכך או לא, ותמיד ישמרו על זכויות המוצר שלהם ואת השליטה היצרתית המלאה על הפרויקטים שלהם. למידע נוסף, היכנסו לאתר החברה כאן.

תודתנו הגדולה להד-ארצי על סיפוק המידע לגבי פרויקט Goetia.

רוצים לקנות משחקים נוספים של Square Enix במחיר הזול ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה נוספת על ההנחות באתר: PCGalaxy.

CDKEY2

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *