בית / חדשות / חדשות משחקים / Final Fantasy- טריילרים חדשים!

Final Fantasy- טריילרים חדשים!

השבוע קיבלנו כמה חדשות וטריילרים חדשים למשחקי Final Fantasy החדשים. אז מה קיבלנו השבוע? בואו נתחיל!

 

Final Fantasy XIV Patch 2.5- Before the Fall

אז הטריילר הראשון השבוע הוא טריילר חדש לטלאי (או Patch) החדש למשחק Final Fantasy XIV בגרסה 2.5.

Screenshot-21_12_2014-02_43_34

בטלאי זה, הנקרא גם Before the Fall, יקבלו מעריצי המשחק Final Fantasy XIV: A Realm Reborn סוף גדול ומרשים לסיפור המרכזי, לפני יציאת ההרחבה הראשונה הגדולה למשחק, בשם HeavenSward שיצא באביב של שנת 2015. טלאי זה, כולל בתוכו את החלק הראשון של הסוף הסוגר את הסיפור המרכזי מתוך שלושה חלקים.

הטריילר החדש מראה כמה מהאלמנטים החדשים, אליהם יוכלו לצפות מעריצי המשחק עם הגעתו של הטלאי. החלק הראשון כולל בתוכו אתגרים עצומים, שני שלישים מסופו של הקווסט העיקרי, סופו של קווסט ה-Crystal Tower ו-The World of Darkness ועוד.

16295774505_cdc50bd8a7_z

הטלאי כולל בתוכו גם קווסטים צדדיים חדשים שלא נראו, הכוללים את הרפתקאותיו של Hildibrand- סוכן ובלש- בחקירה האחרונה שלו, ואת הקרב על ה-Big Keep- שמפיל את גילגמש למסע הלא נגמר שלו למצוא את החרב החזקה ביותר, כשהשלב לנחמה הסופית מגיע.

הטלאי זמין כבר עכשיו ב-Final Fantasy XIV: A Realm Reborn.

Final Fantasy Type-0 HD: Orience News Combat Special

FFT-0 LOGO

הטריילר השני והאחרון השבוע, הוא טריילר חדש המראה את הקרב במשחק Final Fantasy Type-0 HD.

בעוד ש-Rubrum נלחם כעת לבדו בקרב על השלום ב-Orience, אנו עוקבים אחרי כוח העלית של Class Zero לתוך הקרבות שלהם כשהם משפרים את כישוריהם. בטריילר אנו מקבלים מבט קרוב יותר על כישוריהם והטכניקות שלהם, כאשר אנו לומדים את דרכי המפתח שלהם בקרב, הכולל קרב המבוסס על קבוצות, יכולות מיוחדות, קסם, וזימון יצורים.

20111019191933!Ace_FinalFantasy_Type-0

Square Enix, החברה שמפתחת את Final Fantasy Type-0 HD, וגם את Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, הודיעה שלמזמינים מראש את המשחק תנתן גישה לדמו אקסקלוסיבי ומיוחד של המשחק Final Fantasy XV, המפותח גם תחת קורותיה של Square Enix.

תודה גדולה להד-ארצי על סיפוק המידע מ-Square Enix.

מה חשבתם על הטריילרים? שיחקתם כבר במשחקים או בקודמיהם? ספרו לנו הכל בתגובות!

רוצים לקנות משחקים נוספים של החברה, למחשבכם האישי, במחיר הזול ביותר? רוצו ל- CDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה מיוחד על ההנחות הקיימות כבר באתר: PCGalaxy.

CDKEY5

 

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה