בית / חדשות / חדשות משחקים / Metal Gear Rising 2 – האם ההמשך למשחק האהוב בדרך?

Metal Gear Rising 2 – האם ההמשך למשחק האהוב בדרך?

חברת Konami אוהבת לתת רמזים קטנים למשחקים לפני שהיא מכריזה עליהם רשמית, ויכול להיות שעשתה זאת שוב באירוע המשחקים בטאייפיי בסוף השבוע האחרון, ורמזה על יציאתו של משחק ההמשך ל-Metal Gear Rising.

בעוד ש-Konami לא הכריזה רשמית על יציאתו של המשחק, התמונה שבראשית העמוד הופיעה לשנייה אחת בטריילר שהציד את המשחקים העתיידים לצאת לקונסולת ה-PlayStation4.
תוכלו לראות זאת בעצמכם בשעה ה-2:46:40 בסרטון של האירוע, אותו תוכלו למצוא כאן.

MetalGearRising2_thumb

 

בתמונה מעל, נמצא הלוגו של המשחק Metal Gear Rising: Revengeance. כאשר משווים את הלוגו לתמונה עם המספר 2 שבתחילת העמוד, ניתן לראות כי העיצוב מאוד דומה ושתי התמונות יוכלו להשתלב ללוגו אחד בקלות.

כדי להפוך את הדברים לעוד יותר מעורפלים, התמונה הופיעה בטריילר של המשחק-The Order 1886 כאשר אחת הדמויות ספרה לאחור, ובדיוק אמרה את המספר 2. הרי אף אחד לא יתחס לתמונה של מסםר בזמן ספירה לאחור, נכון? כנראה שהם טעו. חשוב לציין כי החברה עשתה דבר דומה כשחשפה משחק חדש ב-VGA 2012 כאשר בסוף הטריילר היה כתוב The Phantom Pain אך היה אפשר לראות שחסרות אותיות בלוגו. לאחר מכן התברר שהמשחק הוא בעצם הכותר הבא בסדרת Metal Gear Solid.

אם זאת באמת הייתה רמיזה למשחק ההמשך של Metal Gear Rising: Revengeance בו אתם נלחמים נלחמים בסייבורגים ורובוטים ענקיים, אנחנו כנראה עוד נשמע מ-Konami בעתיד.

מה אתם חושבים? האם זאת באמת רמיזה למשחק חדש? ספרו לנו הכל בתגובות!

ובזמן שאתם מחכים להכרזה רשמית, גשו ל-CDKeyHouse וקנו משחקי מחשב בזול בעזרת הקוד "PCGALAXY"!

CDKEY3

 

אודות גלעד

מעריץ Nintendo מגיל צעיר וחובב משחקי RPG. מתעניין בכל דבר הקשור לטכנולוגיה ומחשבים ואף עוסק בתחום. לכל שאלה, מענה, בקשה צרו איתי קשר במייל [email protected]

השאר תגובה