בית / חדשות / Batman Arkham Knight – עדכונים חדשים

Batman Arkham Knight – עדכונים חדשים

 

531514764d69a

 

בראיון עם חברת Rocksteady נחשפו כמה פרטים מעניינים אודות Batman Arkham Knight, המשחק המצליח בסדרת Arkham המצליחה עליה החברה עובדת נחשפו כמה פרטים שעלולים לעניין ולהפתיע אתכם.

לכל שחור יש לבן, לכל יינג יש יאנג, ולבאטמן יש את הנבלים שלו, אז מה לגבי הנבל הראשי בBatman Arkham Knight?

"אחד הנושאים המעניינים והמרכזיים בסיפורים של באטמן הוא הרעיון של עליה והסלמה", אמר גאז דיבאס, אחד המפתחים בחברת Rocksteady, "ככל שבאטמן מתאמן ומשפר את הגאדג'טים בארסנל שלו, כך גם הנבלים צריכים להשתפר כדי להתאים את עצמם למצב, מה שמוביל לשיפורים נוספים מצד באטמן וחוזר חלילה".

כשנשאל ספציפית לגבי הנבל הראשי במשחק הקרב, ה-Arkham Knight בעצמו, אמר גאז: "ה-Arkham Knight מהווה את השיא של רעיון זה: הוא שובר את חוקי המשחק והסטאטוס קוו בכך שהוא מביא צבא כובש כדי לכבוש את העיר ארקהאם. הוא טקטיקן מחונן שמבין עד כמה באטמן יכול להיות מסוכן, ויודע שהוא יצטרך לנצל את כל החולשות של באטמן בשביל להביס אותו. אפילו הקסדה שלו עוצבה בכדי להכעיס את באטמן – נשק פסיכולוגי שנועד לעורר תגובה ולנצל את פחדיו".

נראה ששחקנים שיעטו את גלימתו של באטמן במשחק הבא יצטרכו להתמודד עם גנרל חכם וערמומי שלא בוחל באמצעים, מה שבטוח, הולך להיות דרמתי והולך להיות מסוכן…

160349046

אבל זה לא הכל, במיוחד לחובבי הקומיקס שביניכם שמעוניינים בסיפור של Batman Arkham Knight :

סופר הקומיקסים עטור הפרסים, מארוו וולפמאן, חשף לאחרונה בעמוד הפייסבוק שלו שהוא עובד על קומיקס שמבוסס על העלילה והעולם של המשחק Batman Arkham Knight.

"אני סוף סוף יכול לספר לאנשים על מה עבדתי בחודשים האחרונים בחשאי ,אפילו מהכלבה שלי, כתבתי נובליזציה עבור Batman Arkham Knight, שמבוסס על המשחק הקרב, ונהנתי מאד. הסיפור מאד אמוציונלי, ואני מרוצה מעל לכל הציפיות שלי לגבי התוצאה, אני אדאג לפרסם את העטיפה לכשזה יהיה רשמי. מרגיש טוב סוף סוף לדבר על זה, וגם הכלבה שלי מרוצה שאני לא זורק אותה מהמשרד שלי יותר".

מארוו עובד עם DC comics, האחראים על דמותו של באטמן, כבר הרבה שנים ויהיה מעניין לראות איך הקומיקס ישתווה לשאר הקומיקסים המתרחשים בארקהאם.

 

אז מה אתכם? מתרגשים לקראת יציאת המשחק Batman Arkham Knight? ומה הקומיקס האהוב עליכם של באטמן?

ספרו לנו בתגובות.

רוצים להזמין את Batman Arkham Night בהזמנה מוקדמת, ובמחיר הזול ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה מיוחד: PCGalaxy. 

CDKEY3

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר תגובה