בית / חדשות / חדשות משחקים / Surgeon Simulator עבר 2 מיליון עותקים!

Surgeon Simulator עבר 2 מיליון עותקים!

surgeon simulator 2013

"זה באמת היה מדהים לראות את הכותר הזה עובר מפרויקט game jam להוצאה מלאה למספר פלטפורמות" אמר מעצב המשחקים של חברת Bossa, הנריק אוליפר, על ההישג הבאמת מרשים הזה. ובצדק, המשחק, שהתחיל בתור פרויקט קטן בן 48 שעות לאירוע ה-Global Game Jam, הפך להצלחה מסחררת.

אפשר לטעון שהז'אנר של המשחק הוא סימולציה אבל הגדרה יותר מדויקת תהיה משחק מסיבות. הוא קורע וההנאה שבלראות את חברך מנסה לשלוט בדמות המגושמת כשהיא מבצעת השתלה מסובכת מובטחת.
המשחק כנראה יכול לזקוף לכך את הצלחתו, לאחר שיוטיוברים רבים פרסמו אותו דרך סרטוני Let's Play.
בנוסף, העובדה שהשתתף ב-campaign הפרסום של Valve עבור Meet the Medic, בה אתה מנתח את ה-Heavy, בהחלט נתן למשחק הקפצה קדימה.

"זו עדות למקוריות וליצירתיות שאנחנו מטפחים פה ב-Bossa" הוסיף אוליפר. החברה עצמה בעיקר מייצרת משחקי קאז'ואל אינטרנטיים. Surgeon Simulator הוא ללא ספק ההצלחה הגדולה ביותר של החברה הבריטית.
המשחק שוחרר לאנדרואיד, לאייפון, ל-PS4 ולמחשב.
בימים אלה החברה עובדת על המשחק I am Bread שמתאר את המסע של לחם כשהוא מתרוצץ ברחבי הבית במטרה להפוך לטוסט. כנראה שהחברה כבר הבינה את קו הפעולה שהמעריצים שלה מחפשים וממנו אפשר ללמוד מצוין מה הרעיון מאחורי Surgeon Simulator. אינפנטיליות משעשעת במיוחד והנאה צרופה.
אם יש דבר חיובי אחד לומר על החברה הקטנה, זה שהיא בהחלט מאוד מקורית.

לעוד משחקים טובים במיוחד תיגשו ל-CDKeyHouse.

אודות אמתי שלמה וינברגר אהרוני

עוקצני, חובב רטרו, חושב מחוץ לקופסה או בקיצור גיימר היפסטר. לא תחלצו ממני בחיים שהדור הנוכחי שווה משהו, רק Psychonauts, Half Life 1 וקראש בנדיקוט. בזמני הפנוי גם מרביץ ללוחות עץ ומשרת בצבא.

תגובה אחת

  1. אחלה (: תודה רבה על הפרסום (:

השאר תגובה