בית / חדשות / חדשות משחקים / CD Projekt RED: ב-Dragon Age Inquisition יש יותר מידי משימות הבאת חפצים, אך הוא מעולה

CD Projekt RED: ב-Dragon Age Inquisition יש יותר מידי משימות הבאת חפצים, אך הוא מעולה

לפני זמן לא רב, שמענו מ-CD Projekt RED כמה דברים בקשר ליריבות בין Dragon Age Inquisition של Bioware, לבין משחקם של CD Projekt RED, הנקרא The Witcher 3: Wild Hunt. הם כיבדו אותם מאוד, ואמרו ששני המשחקים עושים את אותם הדברים באופן שונה, וששניהם מתמקמים היטב. אך עכשיו, הם קיבצו דעה קצת יותר ביקורתית על Dragon Age Inquisition.

Witcher_3_Wild_Hunt_e3_2014-26

אחד ממפתחי The Witcher 3: WIld Hunt, מאטיוז טומאסזקיויק (Mateuz Tomaszkiwic), שהינו מעצב קווסטים ומשימות ראשי ב-CD Projekt RED, אמר בראיון עם האתר Eurogamer.de, "לטעמי, המשחק יכל לעבוד גם עם פחות משימות הבאות חפצים, וכנראה זה היה עובד רק לטובה. אבל המשחק הוא עדיין משחק מצויין. לבסוף, זה יכול להגדיל את הגיוון, שתמיד עובד במשחק תפקידים."

Witcher_3_Wild_Hunt_e3_2014-25

לאחר תגובתו של מאטיוז, זה יהיה מאוד מעניין לראות כיצד CD Projekt RED יטפלו בבעיה הזאת, מאחר שבעיית משימות הבאת החפצים תלוי בעולם הפתוח במשחק, דבר שיש גם ל-The Witcher 3: Wild Hunt וגם ל-Dragon Age Inquisition.

The Witcher 3: Wild Hunt יוצא אל ה-PC, PS3, PS4, Xbox 360 וה-Xbox One בתשעה עשר לחודש מאי, 2015.

אז מה אתם חושבים על התגובה של מאטיוז? מה אתם חושבים בינתיים על Dragon Age Inquisition? ספרו לנו בתגובות!

רוצים לקנות את Dragon Age Inquisition או The Witcher 3: WIld Hunt וקודמיהם במחיר הזול ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו קוד הנחה נוסף על מוצרי האתר: PCGalaxy.

CDK

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה