בית / חדשות / חדשות משחקים / Nintendo מדברים על העולם הפתוח במשחק Zelda U

Nintendo מדברים על העולם הפתוח במשחק Zelda U

 

ZeldaU
Nintendo, החברה שידועה בסדרות המשחקים שהגדירו את ילדותינו כמו מריו ו-Zelda, יצאו בהצהרה שבמשחק החדש בסדרה – Zelda U (הבנתם? כי זה משחק של Zelda וזה מגיע לWii U…. מישהו צריך לעשות שיחה ארוכה עם האדם שאחראי על השמות בNintendo) העולם הפתוח יהיה מהגדולים שהסדרה ראתה.

אז עד כמה גדול העולם ב-Zelda U?

מסתבר שמאד, בראיון עם חברת Nintendo נמסר שהעולם של Zelda U כל כך מאסיבי, שכל האיזורים באחד המשחקים הקודמים בסדרה – Twilight Princess, שקולים יחדיו לאיזור משחק אחד ב-Zelda U.

אחראי הסדרה, אייג'י אאונומה, דיבר עוד על העולם שעליו Nintendo כיוונו במשחקם החדש:

"עולם ענק ורציף במשחק הוא אינו אפשרי ללא טכנולוגיה מתקדמת מספיק שנלוות עליו", אמר אאונומה.
"מאז שהתחלנו את סדרת Legend of Zelda, שאפנו להכיל עולם גדול ככל שהחומרה יכלה לממש, אז אפשר לומר שעם יציאת ה-Wii U זה בלתי נמנע שננצל את החומרה החדשה גם הפעם."

למרות השקה די חלשה לקונסולת ה-Wii U, במיוחד כשמשווים אותה להשקת הקונסולה שקדמה אותה, ה-Nintendo Wii, שהרוויחה יותר כסף מסוחר הקוקאין של צ'ארלי שין וריצ'רד סימונס ביחד, נראה ש-Nintendo חוזרים למוטב עם משחק חדש של Mario ו Super Smash Bros והמשחקים הקרבים שכל מה ששומעים עליהם בינתיים הוא חיובי, כל שנראה שNintendo למדו את הלקח שלהם (מוזר שחברה שקיימת מעל 30 שנה הייתה צריכה ללמוד לא לשחרר קונסולת משחקים בלי משחקים, אבל עדיף מאוחר מלעולם לא אני מניח).

אז מה אתם חושבים על הליין אפ הנוכחי של Nintendo? מצפים למשחק החדש של Zelda?
תנו לנו לדעת בתגובות, בין המגיבים תוגרל תמונה חתומה שלי (רגילה בחינם, עירום בטעם טוב זה אקסטרה 5 שקל).

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר תגובה