בית / חדשות / חדשות משחקים / TRIALS FUSION ™ – מקבל חבילת הורדה חדשה!

TRIALS FUSION ™ – מקבל חבילת הורדה חדשה!

trials_fusion_gameplay_screenshots

TRIALS FUSION™ –  FAULT ONE ZERO

חברת המשחקים הענקית Ubisoft הציגה הרחבה נוספת למשחק המירוצים Trials Fusion, מדובר ברחבה חמישית מתוך השש שמיועדות למשחק מירוצי האופנועים. ההרחבה מביאה לשחקנים עשרה מסלולים חדשים ומאתגרים, זאת יחד עם 24 משימות חדשות, תוכלו לזכות בעוד חמישה פרסים חדשים בנוסף לחפצים חדשים לעריכת המסלולים.

ההרחבה תהיה זמינה למשתמשי ה-Xbox, בין אם מדובר ב-360 או ONE, לאחר מכן יהיה ניתן להוריד את ההרחבה למחשב ואחרון חביב יהיה ה – Playstation שיקבל את ההרחבה אחרון לאחר עדכון החנות הקרב ובא.

מסע בזמן אל העתיד

בהרחבה החדשה – Fault One Zero מצפה לכם מסע אל העתיד בו תחקרו עיר עתידית בשם Megalopolis (אפשר לחשוב שאתם גיבורי על), שבו ניתן להבחין בין בני אדם למכונות רק על ידי התיק הרפואי!
אתם תתחרו דרך נופים הולוגראפים, בנייני בדיקות, קוי הרכבה של מפעלים, אזורי משחקים נוסוטלגים ובית קברות לרובוטים, כל זה במסע שלכם העיר בעלת השם מקומיקס – מגהטרופוליס.

בנוסף לתוספות הנהדרות, המסלולים שנועדו בעבר לשחקן יחיד, עכשיו נוספו למולטי – למשחק מרובה המשחקים, מה שנותן לשחקן חובב המהירות שלנו עוד חווית משחק ומסלולים נוספים כאשר יחליט לשחק עם חברים.
עד שמונה שחקנים יוכלו להתחרות במירוץ אחד, בין אם מדובר במסלול מוכן מראש או אחד שאתם החלתם להפתיע איתו.
מאז השקת המולטי למשחק זה כעדכון חינם בתחילת החודש, שחקנים התחרו בכמעט 2.5 מליון מירוצים ונסעו יותר מ-500 אלף קילומטרים! זה כמעט 13 פעמים סביב כדור הארץ!

עוד ועוד

משחק המירוצים Trials Fusion ממשיך להתעדכן ולהביא למשתמשים עוד חידושים בנוסף לחוויות משחק שונות, זאת בנוסף לדברים שניתן להוריד ומסלולים שאפשר לערוך, כל זה בלי לשכוח לשדרג את המשחק עוד ועוד בשאיפה לשלמות.
אולי שיחשבו להוסיף מכוניות?

מאז השקת המשחק, Ubisoft מדווחת שנמכרו מעל ל-1.7 מליון עותקים, זאת במטרה להעניק למשתמשים אתגרים ומכשולים חדשים – הכל בשביל להגיע למטרה של משחק המירוצים האולטימיטיבי.
אז עם כמות מכירות כזאת, יש למה לחכות בחבילת ההרחבה הבאה שאמורה להגיע, השישית מתוך השש שהבטיחו.

את ההרחבה תוכלו להשיג במחיר של 5 יורו בחנויות הקונסולות או במחשב, ומבחיר כזה נמוך תקבלו שעות משחק רבות בנוסף לאלו שכבר קיבלתם ברכישת המשחק.

Screen3_1424772893

 

תודה להד ארצי על המידע!

אודות RoundPanda

No shit, Sherlock?

השאר תגובה