בית / חדשות / חדשות משחקים / LEGO Batman 3: Beyond Gotham- הרחבה חדשה זמינה כעת

LEGO Batman 3: Beyond Gotham- הרחבה חדשה זמינה כעת

השבוע, Warner Bros. הכריזה על הרחבה חדשה למשחק ה-LEGO המצליח שלה, Lego Batman 3: Beyond Gotham, הנקראת The Squad. הרחבה זו מציגה את חבריה של יחידת רשעי העל Suicide Squad, שנלחמים במפתיע נגד רשעים אחרים.

בהרחבה זו, השחקנים יוכלו להפציץ את דרכם בתוך כלא בל ריב כ-Deadshot, Deathstroke, Harley Quinn, Captain Boomerang ועוד חברי Suicide Squad אחרים כדי לעצור מסתנן לפני שסודותיה של אמנדה וולר, וגם של היחידה, מתגלים. בהרחבה תוכלו לשחק גם במצב סיפור מיוחד וגם במצב חופשי כדי לפתוח דמויות חדשות, רכבים חדשום ו-Minikits.

The squad lego batman

בנוסף, כל השחקנים ב-Lego Batman 3: Beyond Gotham יקבלו גישה בחינם להרחבה אחרת, הנקראת Heroines & Villainesses Pack ב-1 לאפריל (לא זוהי לא בדיחה) אל ה-Xbox One, Xbox 360, PS4, PS3 ולמחשב האישי. בהרחבה השחקנים יקבלו גישה לכמה מהנשים החזקות וחסרות הפחד של ייקום DC, כמו Raven ו-Terra ההרסניות. החבילה גם תכלול כמה מהמועדפים על המעריצים, כמו הנסיכה Starfire ו-Vixen, אך הם ייצטרכו להיזהר ולהישמר מ-Plastique המפוצצת ו-Killer Frost הקרה.

ההרחבה The Squad, כמו גם כל שאר ההרחבות ל-Lego Batman 3: Beyond Gotham זמינה גם ב-Season Pass של המשחק בעבור כ-72 ש"ח, או בקניה נפרדת של כ-14 ש"ח.

תודה גדולה להד-ארצי על המידע על שתי ההרחבות.

מה אתם חושבים על שתי ההרחבות? האם תשחקו בהם? ספרו לנו בתגובות!

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה