בית / חדשות / חדשות משחקים / Far Cry 4 – חבילת ההרחבה החדשה עומדת לצאת!

Far Cry 4 – חבילת ההרחבה החדשה עומדת לצאת!

Far Cry 4

חברת Ubisoft, האחראית על פיתוח משחק היריות המצליח Far Cry 4 והסדרה בכלל, הכריזה אמש (ה9 במרץ) שחבילת ההרחבה הבאה למשחק – Valley of the Yetis, תצא למכשירי האקסבוקס 1, אקסבוקס 360 ולמחשב הבייתי ב10 לחודש, ולפלייסטיישן 3 ו4 ב11 לחודש.

בחבילת ההרחבה הזו תחזרו לנעליו של אג'יי, שנקלע לאיזור מסוכן  בעקבות התרסקות המסוק שלו בהרי ההימלאיה. בשביל להשאר בחיים תצטרכו להקים מחנה ולשדרגו כדי שיוכל לעמוד באיום של כת מסתורית שנמצאת באיזור, ואם כל עניין הכת פשוט מדי בשבילכם, קיימות שמועות ואגדות על הייטים, יצורים נוראיים ומסוכנים שכביכול מאכלסים את האיזור.

אז מה חדש ב- Far Cry 4 : Valley of the Yetis?

על פי Ubisoft, חבילת ההרחבה החדשה ל-Far Cry 4 מכילה מספר מאפיינים חדשים, ממפת עולם-פתוח חדשה בהרי ההימלאיה המלכותיים, למחנות שניתן לכבוש מידי אוייביכם בכדי שישמשו לכם כמקומות מסתור והגנה, לשדרג אותם במהלך היום ולהגן אליהם בלילה מפני תוקפים, ופענוח התעלומה שעומדת מאחורי הכת המסתורית השורצת באיזור, והאגדות העתיקות אותן חברייה מחשיבים כקדושות.

עבור אלו מכם שמעוניינם בעוד פרטים, חברת Ubisoft סיפקה גם סרטון עם קומנטרייה מאחת המפתחות של Far Cry 4 : Valley of the Yetis.

 

תודה להד ארצי על המידע.

אז מה אתם חושבים על המשחק? מתעניינים בהרחבה? רוצים להשקיע בחברת גידול הייטים שלי בהרי ההימלאיה (לצרכים מדעיים בלבד אני מבטיח)?
תרגישו חופשי לשתף אותנו בתגובות.

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר תגובה