בית / חדשות / חדשות משחקים / Cyberpunk 2077 לא יראה את פניו ב-E3 השנה

Cyberpunk 2077 לא יראה את פניו ב-E3 השנה

cyberpunk 2077CD Projekt RED, המפתחים הידועים בעיקר עבור פיתוח סדרת המשחקים "The Witcher", לא יראו את Cyberpunk 2077 ב-E3 השנה, למרות שהוכרז לפני המשחק ה3 בסדרת The Witcher.

מה זה Cyberpunk 2077?

אם ראיתם את הכותרת וזו הפעם הראשונה ששמעתם על Cyberpunk 2077, אתם לא היחידים.
למרות שהמפתחים הפולנים של Projekt RED הכריזו על המשחק לפני The Witcher 3: The Wild Hunt, מאז לא נשמע על Cyberpunk 2077 הרבה, למעשה מעבר לזה שזה יהיה משחק תפקידים ש, כמו שהשם שלו מציע, מתרחש בעתיד בסביבה ותפאורה סייבר-פאנקית (תת-ז'אנר בסיפורי מדע-בדיוני שבדרך כלל מתאר עולם עם טכנולוגיה גבוהה ומתקדמת לצד התפוררות חברתית/כלכלית כדוגמת Dishonored או Deus Ex) אין עליו יותר מדי מידע.

למרות זאת, CD Projekt RED מבקשים להרגיע את המודאגים שחשבו ש-Cyberpunk 2077 נפל בין הכסאות, המשחק עדיין בפיתוח ועדיין בתכנון, הם פשוט רוצים להציג אותו כשיהיה מוגמר ומלוטש מספיק כדי להיות "מוכן לתצוגה", או ישירות מפי הסוס – "רצינו להציג חזון מסויים של עצמנו. דבר כזה חשוב לחברה כמו שלנו שגם אחראית על פיתוח וגם על הפצה".

כהבהרה על כל התהליך ואיך קרה שמשחק שהוכרז נדחף לפינה כמעט עד העלמותו, הרחיבה החברה – " מהרגע שהכרזנו על Cyberpunk 2077, אנחנו בהחלט עבדנו על המשחק. מאוחר יותר התברר שאנחנו צריכים עזרה בפיתוח The Witcher 3 – לאחרונה ריכזנו חלק גדול יותר מצוות הפיתוח שיעזור לסיים את המשחק, ואחרי שהוא יצא נחזור לCyberpunk 2077. אחרי הכל, לא הכרזנו עבור Cyberpunk 2077 תאריך יציאה."

הכל טוב ויפה, ויש להתחשב בעובדה ש-CD Projekt RED כחברה היא יחסית קטנה וחדשה, והגיע לסטאטוס של מפתחת AAA רק לאחר ההצלחה המסחרית של The Witcher 2, אבל עדיין יש להם אחריות מסויימת על המשחקים שלהם והייתי מצפה שהם לא יכריזו על משחק אם הם לא מתכוונים לעבוד עליו ברגע שמשהו יותר חשוב יצוץ, נשאר רק לקוות שההצלחה של The Witcher 3 תכניס להם מספיק כסף כדי לממש את חזונם עבור Cyberpunk 2077 מהר יותר ובצורה טובה יותר, ואולי המשחק אפילו יהיה ה-Deus Ex הבא.

מחזיק לכם אצבעות חבר'ה, אל תאכזבו.

מה אתכם? מצפים לCyberpunk 2077?  מאוכזבים מהעיכוב או שציפיתם יותר לThe Witcher הבא בכל מקרה?
תנו לנו לדעת בתגובות!

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר תגובה