בית / חדשות / מוכנים למשהו חדש? – Assassin's creed חדש! בערך…

מוכנים למשהו חדש? – Assassin's creed חדש! בערך…

Assassin's creed

ubisoft לא נחה ומודיעה לעולם באופן חגיגי – 22 לאפריל, יש לכם Assassin's creed חדש במערכות המשחק הקרובות לביתכם.

אחרי ששטנו באוקיינוס הרחב ו\או שחררנו את פריז מעול המלכות (תלוי במערכת שלכם), ואחרי שהתאוששנו מכל הפאדיחות של ubisoft במשחקים הקודמים, הגיע הזמן להכיר את לצאת לדרך חדשה ואפילו מפתיעה. בערך…

המשחק החדש או יותר נכון, סדרת המשחקים החדשה – Assassin's creed Chronicles מתרחשת ב-3 מדינות שונות: סין, הודו ורוסיה, ובכל פעם נגלה סיפור של מתנקש אחר, כל גיבור ישתולל בתקופת זמן אחרת ואת הסדרה אנו נחנוך בסין עם הגיבורה שאו ג'ון.

מי ששיחק בטריגלויה המופלאה של אציו וצפה בסרט סיכום – embers, פגש שם לראשונה את המתנקשת שאו ג'ון, הפעם השנייה שהיינו אמורים לפגוש אותה, הייתה אמורה להיות כמשחק בונוס ב- Assassin's creed Unity כחלק מחבילת ה-Season Pass, אבל בגלל כל הבאגים… אתם כבר מבינים.

אז המשחק מגיע בפרספקטיבה חדשה ולא כמו שאנו מכירים עד כה, הוא יהיה מבט מהצד עם אלמנטים של תלת מימד, או 2.5D, והוא יהיה מלא באקשן, קפיצות, החלקות והתגנבויות כמו שסייד סקרולר טוב צריך להיות. על מנת שהעסק יעבוד טוב, UBISOFT שיתפה פעולה עם חברת Climax (כן, באמת) וביחד הן פיתחו את המשחק ועוד 2 משחקים נוספים בסדרה, כשלכל חלק סגנון משל עצמו, סיפור מלא ועולם חדש ומעניין.

נקודה לקריאה\מחשבה, מי שקרא את הקומיקסים (המעולים) שיצאו, יכיר את 2 הדמויות החדשות שילוו אותנו בהודו (עם המתנקש ארבאז מיר) וברוסיה (עם המתנקש ניקולאי אורלוב) ויגלה כמה פרטים מאוד מעניינים שמגבשים ומתקשרים לסיפור הגדול אותו אנו מכירים מסדרת המשחקים.

 

 

כאמור, החלק הראשון שיתרחש בסין ישוחרר לאוויר העולם ב-22 לאפריל אל הקונסולות החדשות ואל ה-PC, ובהמשך ישוחררו זה אחר זה החלקים בהודו וברוסיה.

מעניין – יהיה!
*תודה להד ארצי על סיפוק חומרים לכתבה זו.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה