בית / חדשות / חדשות משחקים / Super Smash Bros.- האם הדמות הבאה תגיע ממכם?

Super Smash Bros.- האם הדמות הבאה תגיע ממכם?

אם חשבתם כמה פעמים "וואו, זה יכול להיות ממש מגניב אם אחת המפלצות של Evolve תהיה ב-Super Smash Bros." או אפילו "למה אף אחד לא שם את ה-Dovahkiin במשחק הזה??". ובכן, כעת יש סיכוי שהם כן יכנסו למשחק בעזרתכם!

Super Smash ballot

Nintendo חשפה השבוע במסיבת עיתונאים אלקטרונית שמארחת כל כמה חודשים, הנקראת Nintendo Direct, כי כעת תוכלו להשתמש ב-Smash Bros. Fighter Ballot כדי להציע דמויות שאתם תרצו לראות ב-Super Smash Bros. ה-Smash Bros. Fighter Ballot נמצא באתר הרשמי של החברה, ובעצם מציג טופס בו תוכלו לרשום את שם הדמות שתרצו לראות במשחק (בעדכון או כהרחבה), והדמויות בעלות הבקשות הרבות ביותר אולי תיכנס ל-Super Smash Bros.! בטופס זה, Nintendo לא מגבילה את הגשת הדמויות לדמויות אשר באות רק ממשחקיה, אלא מכל משחק שעליו תחשבו, הרי שאחרי הכל, סוניק, מגה מן ופקמן הם לא משחקים רשמיים של החברה.

בנוסף להכרזת הטופס, אשר יקבל הגשות דמויות עד השלישי לאוקטובר 2015, הכריזה Nintendo על דמות חדשה שתגיע ל-Super Smash Bros. אשר קיבלה אהדה גדולה בקרב מעריצי סדרת המשחקים שממנה הגיעה וממעריצי סדרת Super Smash Bros.. דמות זו היא Lucas מהמשחק Mother 3.

lucas-smash-bros
דמותו של Lucas ב-Super Smash Bros

 

אז מה אתם חושבים? האם גם אתם התלהבתם מהגעתו של Lucas? ואילו דמויות הצעתם ל-Smash Bros. Fighter Ballot? ספרו לנו בתגובות.

 

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

2 תגובות

  1. תודה רבה על הפרסום (: חובה דמויות ממשחקי מחשב?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *