בית / חדשות / חדשות משחקים / Borderlands- יוצר המשחק עוזב את GearBox

Borderlands- יוצר המשחק עוזב את GearBox

יוצר משחק התפקידים Borderlands, מת'יו ארמסטרונג, עזב את אולפן GearBox האחראי לפיתוח המשחק, עם הודעת אישור בחשבון ה-"Twitter" שלו. מת'יו היה הכותב והיוצר של המשחק הראשון בסדרה, והיה גם מעורב בשני הכותרים האחרונים שיצאו, Borderlands 2 ו-Borderlands: The Pre-Sequel.

borderlands2

הדברים השתנו. אני לא עובד יותר ב-@GearboxSoftware. אני תמיד אוהב את Gearbox, אבל זהו הזמן להרפתקה.
-מת'יו ארמסטרונג בחשבון ה-"Twitter" שלו (@MisterArmstrong)

בנוסף לחדשות אלו, בשבוע שעבר נסגר אולפן 2K Australia, אשר היה אחראי לפיתוח Borderlands: The Pre-Sequel, המשחק האחרון בסדרה. לאחר שהשלים את עבודתו על ה-Pre-Sequel בנוסף ל-Handsome Collection, ארמסטרונג סיפר ל-Game Informer שהוא לקח את ההזדמנות הזאת לעזוב את החברה כשהוא "לא הכרחי".

"אני יכולתי לעזוב בלי להזיק לסדרת Borderlands או ל-GearBox כלכך אם הייתי עושה זאת כעת, אז עכשיו היה הזמן," הוא אמר. "אני חושב ש-GearBox יהיו מצוינים בעתיד, ואני חושב ש-Borderlands תישאר סדרה חזקה ומדהימה. אני חשבתי על כך כבר זמן מה. אני לא פורש מתוך כעס או מפיטורים. זהו פשוט הזמן להרפתקות חדשות. אני ממציא. אני מוכן לעשות משהו חדש. לא רק חדש לי, אבל חדש לכולם."

borderlandspresequel_3

אנחנו כנראה נקבל את Borderlands 3 מתי שהוא, אבל כנראה שלא לאורך זמן מה, למרות שאנחנו מאוד מקווים למשהו בסגנון בקרוב מאוד.

אז מה אתם חושבים על הפרישה של מת'יו ארמסטרונג? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה