בית / חדשות / DICE מאשרים, כל תוכן עתידי ל-Battlefield 4 יהיה זמין בחינם לכולם

DICE מאשרים, כל תוכן עתידי ל-Battlefield 4 יהיה זמין בחינם לכולם


  Battlefield 4 diceהמון שחקנים שרכשו את Battlefield 4 כעסו על DICE שלא "דאגו" למשחק כמו שצריך, כלומר בכל הנוגע לפיתוח המשחק וכמובן שהגיע אלינו "שבור".
סוף סוף DICE מצליחים לשמח אותנו שוב ומכריזים שכל התוכן העתידי שיגיע למשחק יהיה חינמי לכל השחקנים בלי קשר אם אתם משתמשי פרימיום או לא.

BF4Central מדווחים שדיויד סירלנד (David Sirland) אישר שכל התוכן העתידי יהיה זמין בחינם לכולם – זה כולל את המפות החדשות, את המוד החדש Gunmaster והנשקים החדשים.
בנוסף, כל התוספות העתידיות כגון מפות הלילה, ועדכוני המפות הקהילתיים יהיו זמינים לכולם בחינם.

לסיום, DICE מבצעים פה מהלך מעולה כדי לתת לשחקנים הרגשה של סיפוק מהמשחק ולהפיג את הכעס עקב כל הבעיות מהשחרור של המשחק, למרות שזה כעת דיי ברור שאחרי
שסיימנו עם כל ההרחבות הרשמיות וגם שהתוספת החדשה מגיעה, ניתן לומר שהתמיכה של DICE ב-Battlefield הולכת להסתיים ולא נראה תוספות נוספות בעתיד.אך יש לשים לב, כל שחקן שעבר מהמשחק השלישי לרביעי יודע שהשלישי הפך להיות "בית קברות", ולדעתי לא יקרה את אותו הדבר למשחק הרביעי מכיוון ש-visceral games לקחו את Hardline לכיוון אחר שלא כולם אהבו, כלומר רובם נשארים עם Battlefield 4, לבנתיים.

מה אתם חושבים על התוספות למשחק? נשארים עם הרביעי או עוברים ל-Hardline ? ספרו לנו בתגובות.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 22. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות ובקשות בסקייפ kfirosi13 או במייל [email protected]

השאר תגובה