בית / חדשות / Ubisoft מביאה את Assassin's Creed® Syndicate לאירופה,רוסיה ואוסטרליה

Ubisoft מביאה את Assassin's Creed® Syndicate לאירופה,רוסיה ואוסטרליה

בתאריך 3.6.2015 הכריזו Ubisoft על האירוע Assassin’s Creed® Syndicate: The Tour, חוויה אינטרקיבית מיוחדת במינה שתאפשר לשחקנים להיכנס לעולם של המשחק המדובר, וחוץ מזה גם לקבל את הטעימה הראשונה בעולם של המשחק החדש. האירוע יערך באמסטרדם, ברלין, מדריד, מילאן, פריז, שטוקהולם ולונדון מהתאריכים ה- 16 ביוני עד ה- 18 ביוני, סידני מהתאריכים ה- 17 ביוני עד ה- 19 ביוני, מוסקבה ביולי(אין תאריך עדיין).

Syndicate

האירוע Assassin’s Creed® Syndicate: The Tour  יאפשר לשחקנים לחוות את המשחק כאילו הם עכשיו בתערוכה של E3 רק שבעצם הם נמצאים באירופה,רוסיה ואוסטרליה ולא בלוס אנג'לס קליפורניה, הם יקבלו גישה לאותו דמו של המשחק שאנשים בE3 מקבלים לנסות בביתנים. הבאים לאירוע יקחו חלק בלונדון של המאה ה- 19, המציעה חוויה באמת מיוחדת במינה ושירותי VIP.

ACS_TheTour_Map_UK_20150603_6pmCET

Assassin’s Creed® Syndicate הוא משחק אקשן-הרפתקאות המביא את השחקן ללונדון של המאה ה- 19, בלידת העידן המודרני בראש המהפכה התעשיית. צמד תאומים אססאסינים יעקב פריי(Jacob Frye) ואחותו אווי פריי (Evie Frye) הם הדמויות הראשיות במשחק בוא השחקן צריך לבנות משפחת פשע ולגרום להמון ברחובות להילחם למען שיחרורה של לונדון מידיהם המושחתות של הטמפלרים.

מעריצים שרוצים להירשם אונליין לאירוע בחינם יכולים להיכנס כאן: www.assassinscreed.com/thetour

אני רק מקווה שהמשחק הזה יצליח לספק את הסחורה לאור העובדה שAssassin's Creed® Unity  היה כישלון בהשקה למרות שהייתה לו ציפייה והסרטונים לא הראו את הבעיות שהיו לו עד הרגע שהוא יצא לעולם בואו כולם נקווה שהם למדו מטעויות עבר ופונים לדרך חדשה עם הכותר הזה.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר תגובה