בית / חדשות / NBA 2K16 – סרטון חדש על הסיפור החדש שצפוי במשחק
NBA 2K16

NBA 2K16 – סרטון חדש על הסיפור החדש שצפוי במשחק

טריילר חדש בכיכובו של ספייק לי צץ כעת ומהווה מעין פרומו לסיפור החדש בבימויו של ספייק לי שעתיד להגיע למשחק NBA 2K16 עם יציאתו בעוד מספר חודשים ונמצא בתהליך של פיתוח.

כבר למדנו לגבי מוד הMyCareer בNBA 2K16 כי השחקן הפעם לא יתחיל ממשלב ההיבחנות בקבוצות הNBA אלא מוקדם יותר, ויהיה שחקן מכללה אתלט שמחפש לפלס את דרכו אל הNBA ולצורך כך יצטרך להתגבר על מכשולים רבים בדרך, כאלו שעומדים בפני כל שחקן צעיר שחולם להתפתח ולהיות שחקן גדול באמת.

NBA 2K16
בתמונה: ספייק לי.

אבל באמת נראה לכם ש2K זורקים את הכותר הכל כך מיוחד הזה למים עמוקים בלי רקע? טעות בידכם – עד לשנת 2007 הייתה סדרת משחקים של 2K שנקראה College Hoops 2K ובה ניתן היה לשחק עם קבוצות המכללות אך היא בוטלה – הפעם נושא המכללות יכנס כאישו מרכזי בעלילת הMyCareer ולא כמשחק בפני עצמו.

בטריילר עצמו אגב, מופיעים כמובן מגרשי רחוב, מגרשים של מכללות וכו' – כאלה שמתארים את "ביתם" של השחקנים הצעירים טרם כניסתם הרשמית לNBA.
דבר מעניין נוסף לגבי הטריילר הוא שלישיית הכוכבים המככבים על האריזות ואלו ששמם מקושרים למשחק – על פי הטריילר הרשמי מדובר באנת'וני דיוויס, סטפן קורי וג'יימס הארדן, אך "ההדלפה" שאירעה לא מזמן קשרה בכלל את שמם של קורי, הארדן וקווין דוראנט במקומו של אנת'וני דיוויס.

להלן הטריילר:

אז מה אתם חושבים על הטריילר? שתפו אותנו בתגובות.

אודות Lidor

השאר תגובה