בית / חדשות / חדשות משחקים / Xbox מודים: "אנחנו צריכים לעשות עבודה טובה יותר באירופה"
Xbox מודים בתבוסה

Xbox מודים: "אנחנו צריכים לעשות עבודה טובה יותר באירופה"

E3 מסתבר, עשה טוב לקונסולת ה Xbox של מיקרוסופט. בתערוכה יכולנו לראות תכונות חדשות של הקונסולה עצמה ומשחקי גיימינג שיוצאים אליה. אך למרות זאת, זה נראה שמכירות הקונסולה ברחבי אירופה צולעים מאחורה לאיטם. פיל ספנסר, העומד בראשה של Xbox, הודה גם בעובדה שמיקרוסופט צריכים לעשות עבודה יותר טובה באירופה בכל הקשור לקונסולה. 

פיל ספנסר:"Xbox צריכה לעשות עבודה טובה יותר באירופה"
פיל ספנסר:"Xbox צריכה לעשות עבודה טובה יותר באירופה"

"אנחנו צריכים לעשות עבודה טובה יותר באירופה" אומר פיל ספנסר למגזין האחרון של EDGE. "כשאני מסתכל באופן גלובלי, אירופה היא בהחלט איזור שאנחנו רוצים להתמקד בו."

פיל הוסיף ואמר" אני מאוד מתרגש לגבי ההליכה ל Gamescom בתחילת אוגוסט, שם היה עוד מסיבת עיתונאים שנוכל להציג שם משחקים שלא יכולנו להציג ב E3. אז אתם הולכים לראות משחקים חדשים, ביחד עם חזרות על משחקים שכבר ראיתם כמובן, אך אתם תראו את Scalebound , Crackdown, Quantum Break מחברי ב Remedy. מבחינת המוצר עצמו, אני אוהב את הנקודה שבה אנחנו נמצאים. אני חושב שהקבוצה עושה עבודה מעולה עם המשחקים ועם בניית הפלטפורמה לגיימרים."

ה Playstation 4 של סוני, השאיר טביעת רגל מאוד חזקה בהמון מדינות באירופה. ספנסר הודה בנקודה הזאת בראיון שלו עם EDGE. היצרנית היפנית נהנית מנתח שוק מאוד משמעותי כפי שהתגלה בכתבה שכתבנו עליה, של כ 70% ברוב מדינות אירופה.

סוני משאירה טביעת רגל חזקה באירופה
סוני משאירה טביעת רגל חזקה באירופה

"סוני עושה עבודה מאוד טובה בשוק האירופאי, ויש להם היסטוריה ארוכה מאוד, עוד לפני שאנחנו נכנסנו לעסקים – והם הרוויחו את ההצלחה בשוק הזה ביושר". ספנסר המשיך לומר ל EDGE. "אני חוזה שהם ימשיכו להצליח מכיוון שהם עושים המון דברים טובים, ואני רוצה לוודא שאנחנו חכמים לגבי הנושא של להצליח. ויש מקומות כמו אמריקה הלטינית ששם הXbox ממש מצליח, ובארצות הברית המספרים ממשיכים לרוץ קדימה ואחורה – זאת תחרות טובה שאני חושב שהיא טובה לכולם"

ישנם מספר משחקים מרגשים שמגיעים ל Xbox One בשבועות הקרובים. וכאשר Gamescom נמצא ממש מעבר לפינה, יהיה מעניין לראות אם למייקרוסופט יש עוד הפתעות להציע לנו בכל הנוגע לקונסולת הגיימינג שלה. מייקוסופט תעשה מסיבת עיתונאים ב Gamescom ברביעי לאוגוסט. אנחנו מקווים לשמוע על משחקים חדשים העתדים לבוא, על תכונות חדשות של ה Xbox One, על Xbox בשילוב עם Windows 10 ועוד. בקיצור, יש למה לצפות.

אודות יאיר משניות

קוראים לי יאיר, גיימר לשעבר, כיום עוסק בפיתוח ווב. עולם המחשבים תמיד היה חלק גדול מהחיים שלי ותמיד ימשיך להיות. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור, כי אחרי הכל, בשביל זה אנחנו כאן :)

השאר תגובה