בית / חדשות / חדשות סמארטפונים וטאבלטים / Hungry Shark Evolution חוגג 135 מיליון הורדות

Hungry Shark Evolution חוגג 135 מיליון הורדות

כדי לחגוג את הצלחתה, Hungry Shark Evolution תציע לשחקנים אירוע קיץ מיוחד

 

Ubisoft גאים להכריז ש-Hungry Shark Evolution הגיע ל135 מיליון הורדות בחנויות האפליקציות. Hungry Shark Evolution, אשר פותח על ידי (Future Games of London ׁׁ(FGOL, הוא משחק תלת מימד של אקשן והרפתאות ימיים, אותו ניתן להוריד בחינם למכשירי ה-iOS ומכשירי ה-Android הן לטלפונים ניידים והן לטאבלטים.

במשחק, השחקן שולט על כריש שחייב להמשיך לאכול בישביל להישאר בחיים ולגדול לכרישים אחרים, חזקים יותר, ששולטים בעולם התת ימי. מתחילת שנת 2010, האפליקציות מסדרת Hungry Shark הגיעו ליותר מ180 מיליון הורדות, בעוד ש-Hungry Shark Evolution הגיע לבד ל135 מיליון הורדות. הכותר הזה זכה בפרס TIGA, פרס המשחק הכי טוב לשנת 2013. המשחק זכה לתגובות חיוביות רבות, גם בגלל הגרפיקה המצוינת שלו (יחסית למשחק נייד) וגם בגלל המשחקיות המעניינות שלו.

כדי לחגוג את ההצלחה, Ubisoft פותחת את הקיץ עם אירוע מיוחד בשם, "Shark of Liberty", בו השחקים אוספים חלקים מפסל "Shark of Liberty" שהם צריכים לבנות בשביל לזכות בפרס, השחקנים יוכלו לחגוג את יום העצמאות האמריקאי (4 ביולי) בסטייל עם מערכת זיקוקים המחוברת לכריש, שנותנת 50% יותר מהירות, וחזרתו של הכובע Uncle Sam Hat – הכובע האייקוני שחובש הדוד סאם – בו השחקנים יכולים להלביש את הכריש שלהם.

 

 

השנה Hungry Shark Evolution מצטרף ל Oceana, ארגון שמקדיש את עצמו לשמירה על האוקיינוסים בעולם, ובישביל להגביר את המודעות לטבח שעושים בכרישים בעבור הסנפירים שלהם, והנזק שהציד גורם לאוכלוסיית הכרישים שכבר מידרדרת בעולם ובמערכות האקולוגיות הימיות. תוך כדי תמיכה במטרה זו ושפיכת אור על התנועה נגד הטבח בכרישים, Hungry Shark Evolution מציע לשחקנים חפצים חדשים וסרטונים בתוך המשחק. השחקנים יוכלו לפתוח חפצים חדשים אשר ישפרו את הסיכויים של הכריש לשרוד במשחק, ואפילו לפתוח סירה שבה אוספים סנפירים, אותם השחקן ינסה להרוס בעזרת הכריש.

לאחרונה גם אני הורדתי את המשחק למכשיר האנדוראיד שלי ונהניתי מכל רגע מהשלל שהמשחק מציע, ממליץ בחום להוריד למי שרוצה להעביר את הזמן בלזלול אנשים וחיות ים.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר תגובה