בית / חדשות / חדשות משחקים / Mortal Kombat X: הוכרז תאריך השקת ה"טורף" בטריילר חדש

Mortal Kombat X: הוכרז תאריך השקת ה"טורף" בטריילר חדש

“NetherRealm Studios” החברה מאחורי "Mortal Kombat X" , שחררו טריילר לחבילת ההרחבה של ה"טורף". חבילת ההרחבה מתוכננת להשתחרר לבעלי המשחק בקונסולות ה-PS4 וה-XBOX ONE , ב7 ליולי, לאלו שכבר קנו את חבילת הקומבט, ועבור הקהל הרחב ב14 ליולי.

הטריילר אינו מציג את הדמות עצמה בפעולה, אך לפני זמן קצר הודלף סרטון משחקיות שבו אנו יכולים לראות את ה"טורף" בפעולה,זה היה בהחלט סרטון מדהים לכל המעריצים.

ל"טורף" יש את כל היכולות הקלאסיות שלו מ2 הסרטים בהם הוא מופיע – “Predator”  ו “Predator 2”. היכולות שלו כוללות גם את דיסק התער החד, שיכול לחתוך כל דבר שה"טורף" יבחר, את חנית הנסיגה שלו, תותחי הכתף שלו, והלהב הנשלף שלו. הלחימה נראת מתאימה לדמות והיוצרים עשו עבודה מצויינת בהתאמת הדמות וההוספה שלה לשאר הדמויות במשחק.

ניתן לראות הצצה קטנה לעוצמתיות ולכמה ה"טורף" מסוכן במהלך קרב ב"Mortal Kombat X", באמצעות טריילר הצצה של כדקה וחצי:

אם תשימו לב מקרוב,מטרתו של הטריילר היא לחקות את הטריילר המקורי מ1987 של הסרט "הטורף", בו השתתף ארנולד שוורצנגר. הטריילר בנוי באופן מבריק ובהחלט גורם לדמות להיראות כמו דמות שחייבים לשחק בה.

כמו כן מתקפות הסיומת של ה"טורף" בהחלט נראות אכזריות במיוחד,אבל המתקפה עם דיסק התער אינה נראת כה משפיעה ועוצמתית כמו זאת שבה הוא מפוצץ את האויב לגזרים באמצעות תותחי הכתף שלו. בנוסף,לחבילת ה"טורף" מצטרפות גם הדמויות טניה וג'ייסון וורהייס, שחקנים יוכלו להגדיל את מבחר הדמויות שלהם החל מה7 ליולי למי שרכש את ה"Kombat Pack", ושאר השחקנים יוכלו לשחק בחבילה ב14 ליולי.

אודות .

.

השאר תגובה