בית / חדשות / חדשות משחקים / Portal Stories: Mel

Portal Stories: Mel

היום אני רוצה להכיר לכם מוד חינמי ל-Portal 2 שנבנה בארבעת השנים האחרונות כמשחק מלא על ידי מעריצים של Portal, שמבחינת האיכות שלו, מבחינתי יכול היה לצאת כמשחק רשמי של Valve, ולעבור עם ציון מדהים, שנקרא Portal Stories: Mel.

המוד מספר את סיפורה של מל, אתלטית אולימפית שהוזמנה בשנת 1952 למתחם של Aperature Scinsce בשביל להשתתף בכמה ניסויים חדשים.
דרך הכריזה מדריכים אותה לישון ללילה אחד, ושהניסויים יתחילו ביום שלמחרת.
אבל לא כך קורה, מל מתעוררת בנקודת זמן לא ידועה בעתיד הרחוק, אחרי כל הסיפור של Portal 2, שזה אומר בין 50 ל-50,000 שנים לפי תאוריות מעריצים שונות, והיא מתחילה בבדיקות עם פורטלים, בתקווה לצאת מהמתקן.
מל מודרכת על ידי AI שבהתחלה מתחזה לCave Johnson, ומנסה לשכנע אותה שעדיין 1952, אבל לאחר כמה שלבים מודה בבלוף וחושף שהוא סך הכל ליבה בשם Vergil, שתקוע בתחתית של Aperature, וצריך את העזרה שלה.

המוד לא מתכוון להחזיק לכם את היד ולהציג מחדש את המכניקות של המשחק, והוא לוקח כברור מאליו ששיחקתם בPortal 2 במלואו.
מניסיוני, הוא גם קשה יותר בהרבה ממשחק הבסיס, והחידות בו הרבה יותר מורכבות. ולכן, אם אתם נתקעים בשלב במשך יותר מחצי שעה, אני ממליץ לכם לצפות ב-Youtube איך לעבור את השלב, אחרת אתם תשתגעו.

ולמרות שאני אוהב את הקושי, ואת הריגוש לשחק שוב ב-Portal, אכזבה אותי העובדה שההומור פה פשוט חלש. המשחקים Portal ו-Portal 2 סיפקו אין-ספור בדיחות מצחיקות, לעומת המוד הזה בו רואים שהם מנסים להצחיק, אבל לא מצליחים במיוחד עם בדיחות נורא שטחיות.
לדעתי אם הן היו מתקשרות יותר למשחקים הקודמים, זה היה מרגיש הרבה יותר טוב.

וזה הכל לביקורת הקצרצרה הזו. אם כבר יש לכם את Portal 2, אני ממליץ להוריד את המוד דרך סטים, כמו שאמרתי כבר הוא בחינם, והוא מאוד מהנה.
אם יש לכם שאלות על המוד או על המשחק, אתם מוזמנים לשאול בתגובות כאן ואענה בשמחה.

אודות TheUnboxerIl

גיימר, ואוהב טכנולוגיה :)

השאר תגובה