בית / חדשות / חדשות משחקים / Trials Fusion מגיע אלינו עם חבילת DLC חדשה וענקית
Trials Fusion Level Max
Trials Fusion Level Max

Trials Fusion מגיע אלינו עם חבילת DLC חדשה וענקית

יוביסופט הכריזה שחבילת ההרחבה העדכנית ביותר למשחק Trials Fusion הניתנת להורדה, הקרויה בשם Trials Fusion: Awesome Level Max, זמינה עכשיו להורדה דיגיטלית ל – Xbox One, Playstation 4, ולמחשב האישי. בנוסף להורדת ההרחבה הדיגיטלית, גרסת ה Awesome Max Edition bundle , הכוללת בתוכה את המשחק הראשי ואת כל ההרחבות שלו, כבר זמינה בחנויות ברחבי בריטניה לקונולות ה – Xbox One וה – Playstation 4 מה – 17 ביולי.

חבילת ההרחבה המדוברת של Trials Fusion לבדה היא הגדולה ביותר בסדרה עד כה, המביאה לנו כ – 40 מסלולים חדשים, מגוון חדש של פריטים במוסך, הישגים חדשים, אתגרי מסלול ומשימות לעורך המסלולים. The Awesome Adventure  המגיעה גם בחבילה היא חוויה מיוחדת לכל שחקני Trials Fusion המחליפה את השחקן על האופניים בחתול עם אקדחים הרוכב על חד קרן. RedLynx vs. All-Stars היא אוסף של יותר מ – 20 מסלולים של יוצרי המסלולים RedLyn מול יוצרי המסלולים הטובים ביותר ברחבי העולם.

הנה טריילר המשחק:

חבילת ה Max Edition Bundle כוללת את המשחק הראשי בנוסף לכל ההרחבות שלו, מה שנותן לשחקנים את החוויה של כ- 188 מסלולים, נוסף לכל המסלולים שנוצרו על ידי משתמשים ופורסמו ב Track Center, מצב שחקן יחיד ומצב מרובה משתתפים, ומבחר עצום של ציוד ופריטי עיצוב.

 

חבילת ההרחבה כאמור, זמינה להורדה מכאן

לעוד מידע על Trials Fusion, מוזמנים לבקרם באתרם הרשמי

 

 

 

 

 

 

אודות יאיר משניות

קוראים לי יאיר, גיימר לשעבר, כיום עוסק בפיתוח ווב. עולם המחשבים תמיד היה חלק גדול מהחיים שלי ותמיד ימשיך להיות. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור, כי אחרי הכל, בשביל זה אנחנו כאן :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *