בית / חדשות / Fifa 15 Ultimate Team יורד לצורך תחזוקה

Fifa 15 Ultimate Team יורד לצורך תחזוקה

Fifa 15 Ultiamte T eam יורד לעבודות תחזוקה מה שיגרום לשחקנים נלהבים בעולם לחכות כמה שעות עד לחזרה מלאה של השירות

אז כן, מבאס לדעת עבור שחקני ה-UT המכורים בינינו שהוא ירד לצורך עבודות, אבל החדשות הטובות הם שזו הפסקה מתוכננת שרוב השחקנים ידעו עלייה, החברה פרסמה גם זמן סיום משוער לעבודות תחזוקה אלו – ארבע שעון מקומי ארה"ב ו-12 שעון אנגליה, מה שאומר שלקראת השעה 14:00 בישראל תוחזר אפשרות המשחק ב-UT.

CKfmN42WEAA3CK8

ההשבתה הכוללת היא משוערת, ולכן לא להתחרפן אם אתם לא תצליחו להכנס בדיוק בשעות הערב, יכול להיות שיש כאלו שזה יעבוד להם וכאלו שלא – קח דווח בדף הטוויטר של חברת EA sport.

במהלך הפסקת השירות הנ"ל, כל Fifa Ultimate Team, שירות האתר FUT ואפליקציית המשחק יורדו לצורכי תחזוקה אלו ולא יהיו זמינות. משחק מקוון בפיפא 2015 לא אמור להיות מושפע ותוכלו להמשיך לשחק בו באופן רגיל ובאונליין גם כן.
אגב, אתם יותר ממוענינים לקרוא את אחת הכתבות המענינות שידע האתר, בחור צעיר "בזבז"  4500 דולרים על רכישות שעשה בתוך המשחק FUT, מעניין מה הוא חושב על ההורדת לצורכי תחזוקה?

 

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר תגובה