בית / חדשות / חדשות משחקים / 2K מאשרת-Battleborn יושק ב-9 לפברואר, 2016
Battleborn

2K מאשרת-Battleborn יושק ב-9 לפברואר, 2016

ב-6 לאוגוסט, 2015- שתי החברות הגדולות- 2K ו- Gearbox, הודיעו כי המשחק -Battleborn, מבית היוצרים של שובר הקופות – Borderlands, יושק ב-9 לפברואר, 2016, לקונסולות ה-Xbox One ה-PS4 ואף למערכת ה-PC. גרסת ה-Beta למשחק, תשוחרר גם היא במהלך השנה הזאת כרגע בתאריך לא מוגדר.

שתי החברות הגדולות- 2K ו-Gearbox, שחררו טעימת רקע לארבעה דמויות חדשות במשחק- Reyna, Ambra, Mellka ו- Benedict. המשחק- Battleborn מתרחש בעתיד הרחוק, ומאפשר לשחקנים גישה ל-25 דמויות ייחודיות, שמטרתן היחידה היא להציל את הכוכב האחרון מפני אויב לא מוכר שמשמיד כוכבים. ניתן לשחק בסיפור של המשחק לבד או עם חברים, אודות לגישת ה-Split Screen, המאפשרת לכחמישה שחקנים לשחק בזמן אמת מאותה הקונסולה, או במצב האונליין שמאפשר לשחק עם חברים מקונסולות אחרות. למשחק כמה מצבים תחרותיים שונים עם מעל לעשרה שחקנים שבמהלכם, השחקנים יוכלו לעלות ברמות ולשדרג את הדמות שבחרו מתוך רשימת השחקנים הארוכה.
רשימת השחקנים ששוחררה היום כוללת את:
Ambra:  נולדה לתוך מסדר הכוהנות ואחראית למציאת הדרך לחיי נצח, Ambra- נבגדה ע"י מנהיגיה, ונלחמת כעת על ה-Battleborn, היא דמות מיוחדת, בשל ההתמודדות שלה עם מצבי אש מקרוב וביכולת ה-melee ויכולתה העוצמתית, לרפא את עמיתיה לקרב.

Mellka: מתנקשת חשאית, Mellka איבדה את הוריה בגיל צעיר, עוד לפני שהרוויחה את מקומה בכוחות המיוחדים של- Eldrid. היא סבלה מהפסדים בעבר, אך כעת היא קמה, תוקפת מהר מתמיד, מתמודדת עם תוקפים בעזרת גז העצבים הרצחני שלה, האקדח האוטומטי שלה ואו, כפפות ה-Bio הייחודיות להתקפות קצרות טווח.

Reyna: ידוע בקרב מעריציה כ-"The Valkyrie". היא נולדה על ספינת הדגל של קבוצת ה-Rogue,  ונלחמה בשביל החופש של ספינת שודדי- החלל שלה. כעת, היא נלחמת על ה-Battleborn, עם אקדח הלייזר שלה וכפפות הפיקוד שלה, כדי לתמוך בעמיתיה לקרב.

Benedict: מגזע ה-"Aviant" דמוי הציפור, נשבע אמונים לקבוצת שוחרי השלום, וכעת מגן על עצמו עם הקפיצה הגבוהה במיוחד שלו, היכולת לעוף ומשגר הטילים שלו .

רוצים לרכוש את המשחק? גשו לחנות של ארקדיה והזינו את שובר ההנחה pcgalaxy114.

 

אודות מוריאל משיח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *