בית / חדשות / חדשות משחקים / Kingdom Hearts 3 מציג את Big Hero 6

Kingdom Hearts 3 מציג את Big Hero 6

השבוע, Square Enix הציגה בתערוכה המיוחדת של דיסני, ה-D23, שהדמויות האהובות מעולם הסרט Big Hero 6 (בעברית "שישה גיבורים") זוכה הפרסים, יגיעו לכותר הגדול השלישי של המשחק Kingdom Hearts, בהופעת בכורה בעולם המשחק.

kingdom hearts 3 logo

התוספת החדשה ל-Kingdom Hearts ,אליה מעריצי הסדרה ציפו לה כלכך תיקח את סורה ושלל דמויות מהעולם הקסום של דיסני לעיר הדמיונית סאן פרנוסוקיו, ביתה של הרובות האהוב ביימקס, בהמשך מלהיב לעלילת הסרט.

בנוסף, המפיק זוכה הפרסים רוי קונלי עינג את מעריצי הסדרה בהכרזה שדמויות Big Hero 6 יהיו חלק משמעותי בעלילת Kingdom Hearts 3. בהודעת וידיאו מבאי תערוכת D23, קונלי מציג את הדמיון בין האלמנטים המרכזיים בסרט המצוייר לבין הסיפור הסוחף של Kingdom Hearts: "שישה גיבורים הוא סרט מיוחד מאוד עבורי- ואנחנו תמיד בדקנו בבטיחות שלכל סצנת אקשן תהיה משמעות מיוחדת. נושאי הסרט ו-Kingdom Hearts מתאימים בדיוק אחד לשני. לדוגמה, יש את החברות, אלמנט מאוד חשוב בשני הסיפורים, וגם את התגברות האור על החשכה."

את ההכרזה המיוחדת ניתן לראות בסרטון הזה, ששוחרר בחשבון ה-YouTube הרשמי של סדרת המשחקים:

ל-Kingdom Hearts 3 אין עדיין תאריך יציאה רשמי, אך ידוע שיגיע ל-PS4 ול-Xbox One ביציאתו.

אהבתם את המשחק? רוצים להזכר שוב במשחק הקודם בסדרה? גשו לארקדיה ורכשו את המשחק בהנחה מיוחדת רק לגולשי האתר, בעת הכנסת הקוד PCGalaxy114!

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה