בית / חדשות / חדשות משחקים / Zombi- עכשיו גם בלי ה-U לכל הקונסולות

Zombi- עכשיו גם בלי ה-U לכל הקונסולות

החודש, Ubisoft שחררה הודעה שתשחרר את משחק הזומבים המיוחד שלה, שעד היום היה בלעדי לקונסולת ה-Wii U של נינטנדו, בשם ZombiU, יגיע גם למחשב האישי, ל-PS4 ול-Xbox One. השבוע, Ubisoft שחררה את המשחק בשחרור דיגטלי.

Zombi מכניס את השחקנים לאמצע לונדון, בעת פלישת ווירוס מזהם אכזרי, שהופכת את רוב אוכלוסיית העיר הבריטית למפלצות חסרות מוח החושקות בבשרם של השורדים האחרונים. כל מרכיבי האימה ומשחקי ההשרדות מגוף ראשון חוזרים, בהבאת כאוס ומתח נוסף לפלטפורמות חדשות. בגרסה חדשה זו, מספר עדכונים נכללו לקונסולות האחרונות, עם נשקים חדשים, זמני טעינה מהירים יותר, אפקטים ויזואלים משופרים ועוד.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

Zombi שמה דגש על "שימור-עצמי" ודוחפת את השחקנים לעשות הכל כדי לשרוד כנגד מתקפת הזומבים. Zombi מחזקת את הרגשת המתח והדחף לשרוד, בביטול עצירת המשחק בזמן שבודקים את התיק שלכם, כדי לגרום לכם להילחץ כמה שיותר בזמן שאתם מנסים לטעון את האקדח הקטן שלכם. המשחק גם מציג את ה-PermaDeath (קיצור ל"מוות קבוע"), בו כל מוות שלכם יגרום לכם להזדמן כשורד אחר לגמרי, כשהציוד שהיה לכם כבר לא עליכם, ותצטרכו לחפש את גופת השורד הקודם כדי להחזיר אותו אליכם. אך המשימה לא קלה, ונשאלת השאלה: האם השחקנים יקחו את הסיכון וינסו לקחת את הציוד הישן שלהם מחדש, מהדמות המזוהמת והזומבית הקודמת שלהם?

מצגת זאת דורשת JavaScript.

Zombi זמין כעת בכל העולם בהורדה דיגטלית על ה-PS4, Xbox One ועל המחשב האישי, במחיר של €19.99 (כ-84 ש"ח).

*תודה להד-ארצי על סיפוק המידע והתמונות לכתבה זו*

אז מה אתם חושבים? האם תיקחו את הסיכון המצמרר ותנסו לשרוד בלונדון מלאת הזומבים? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה