בית / חדשות / חדשות משחקים / Just Cause 3- סרטון יומן מפתחים חדש והגרלה מטורפת!

Just Cause 3- סרטון יומן מפתחים חדש והגרלה מטורפת!

השבוע, Square Enix ו-Avalanche Studios הוציאו השבוע את הסרטון השני בסדרת יומני המפתחים שלהם. הסרטון, בשם Destruction, מציג את הנפשות הפועלות ואת דעתן על מערכת ההרס המיוחדת והכאוטית שמייצג את המשחק ואת סדרת המשחקים בכלל.

"התמקדנו בעיקר על הדור החדש של הטכנולוגיה החזקה ממש מהתחלת הפיתוח," אמר במאי המשחק רולנד לסטרלין. "הכמות האדירה הזאת של כוח סוס מאפשרת לנו לעשות דברים שבהחלט לא היו אפשריים עד היום." בנוסף, פרד הופר (אמן אפקטים ויזואליים ראשי), ניקלס נורין (מעצב אינטיליגנציה מלאכותית ראשי), וקונאן אובריין (מגיש תכנית ה"Talk-Show" האמריקאית על שמו), יחשפו מחר בכנס הגיימינג PAX Prime יחשפו כיצד הטכנולוגיה והמומחיות של הנפשות הפועלות עובדים ביחד כדי ליצור את ההרס המרהיב והכאוס ששוכן בליבו של Just Cause 3.

1415739295-just-cause-3

בנוסף לסרטון החדש, Avalanche Studios חשפה בהודעה מפתיעה, עם שני סרטונים מיוחדים, שכל המזמינים את Just Cause 3 מראש ל-PS4 או ל-Xbox One וישחקו בו כבר ביום הראשון, יכנסו מיידית להגרלה מיוחדת על אי שלם משל עצמם! השחקנים שישיגו את ניקוד הכאוס הגבוה ביותר בשבוע הראשון של המשחק, ויתפסו עד למקום הראשון יקבלו אי שלם משלהם (בעולם האמיתי, כמובן) עליו יוכלו לשלוט ביד רמה. הנה שני הסרטונים המיוחדים המסבירים את הכל:

*תודה גדולה להד-ארצי על סיפוק הסרטונים והמידע לכתבה*

מה אתם חושבים? האם יש לכם סיכוי לזכות באי משלכם? ספרו לנו בתגובות!

עדיין לא שיחקתם במשחק הקודם? רוצים להזמין את המשחק בהזמנה מוקדמת? כנסו לארקדיה וקבלו מאיתנו קוד הנחה בעת הקניה: "PCGalaxy114"!

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה