בית / חדשות / אינטל ישראל – יובל רוטה מונה למנהל מפעל אינטל בקריית גת
אינטל ישראל

אינטל ישראל – יובל רוטה מונה למנהל מפעל אינטל בקריית גת

הסניף המקומי של ענקית השבבים אינטל, אינטל ישראל, הכריזה כי יובל רוטה מונה לתפקיד מנהל מפעל אינטל(Intel) בקרית גת. במפעל כ-3000 עובדים אשר על ניהולם יהיה אמון רוטה ובנוסף לכך הוא מתעתד לנהל את השדרוג הטכנולוגי שעובר בימים אלה מפעל אינטל בקרית גת.

יובל רוטה אשר מונה למנהל מפעל אינטל בקריית גת

מעל רוטה נמצא דני בן עטר, מנהל פעילות הייצור של אינטל כאן בישראל, שמונה לתפקידו לאחר שמקסין פסברג קיבלה את האחריות על כלל פעילותה של חברת אינטל ישראל.

רוטה החל את דרכו באינטל בשנת 1996 בתפקיד מנהל קבוצת הנדסה במחלקת האוטומציה של החברה. לאחר מכן מונה רוטה למנהל משמרת במפעל הייצור Fab18, ובשנת 2005 מונה לתפקיד מנהל אוטומציה ו-IT כחלק מהקמת מפעל אינטל בקרית גת (fab 28) שנחנך מאוחר יותר בשנת 2008.

בהמשך דרכו של רוטה באינטל ישראל הוא תפקד בתפקידי ניהול בכירים שונים במפעל אינטל קרית גת כדוגמת מנהל ייצור במפעל ומנהל הנדסה במפעל עד לשיבוץ הנוכחי שלו בתפקיד מנהל מפעל אינטל בקריית גת. לאחר המינוי אמר רוטה:"האתגר הגדול של מפעל אינטל קרית גת הוא לעבור בהצלחה את השדרוג הטכנולוגי המורכב. ההצלחה של המפעל תמשיך להשפיע על הדרום בפרט ועל מדינת ישראל בכלל בשנים הבאות".

ברצוני להודות לאינטל ישראל על סיפוק המידע לכתיבת ידיעה זו.

אודות Lidor

השאר תגובה