בית / חדשות / Pokemon Sun ו-Moon- צוות Skull נחשף!

Pokemon Sun ו-Moon- צוות Skull נחשף!

היום, Nintendo וה-Pokemon Company שחררו טריילר חדש למשחקי ה-Pokemon הקרבים ובאים, Pokemon Sun ו-Moon, שחשפו את הצוות החדש שיגיע להרוס לנו את המסע, יחד עם יצורים חדשים וצורות Alola חדשות! מוזמנים לצפות בטריילר באנגלית:

צוות Skull משיק מראה שמושפע מאוד מתרבות הפאנק, בנוסף לשפה, לגישה ובכלל לכל מה שהם עושים. בנוסף, ניתן לראות שהם משתמשים ביצורים מהדור הראשון לפי הטריילר שמאוד דומים ליצורים שבהם צוות Rocket השתמש, כמו Zubat למשל.

היצורים החדשים שקיבלנו הם: Wishiwashi, יצור מסוג מים עם היכולת Schooling, שמאפשר לו באמצע הקרב להתאגד לדג ענקי שמורכב מכמה דגיגי Wishiwashi שמחזקים את היצור בצורה מגניבה ביותר, Pyukumuku, יצור שחור וורוד מסוג מים שמשתמש ביכולת Inside Out, שמזיקה ליריב לאחר שהוא מותש, ולבסוף Morelull, יצור מסוג פיה ודשא שמאוד דומה לפטריה, ובעל היכולת Illuminate או Effect Spore.

צורות ה-Alola החדשות שקיבלנו כוללת צורה חדשה ל-Meowth (או כפי שהוא מוכר בארצנו, מיאו), שמשנה את הסוג שלו מרגיל לסוג אפל, שיכול להיות בעל היכולת Pickup או Technician, צורה חדשה ל-Marowok שמשנה את הסוג שלו לאש ורוח, ומגיע עם היכולות Cursed Body או Lightning Rod, ולבסוף צורה חדשה ל-Raichu (ההתפתחות של Pikachu) שמקבל בנוסף לסוג החשמל סוג פיה, ונראה רוכב על הזנב שלו בדרך הכי חמודה שיש. הטריילר היפני מציג קצת יותר מידע מהטריילר באנגלית, ומראה איך היצורים מתפתחים מצורתם המקורית הקודמת, לצורת Alola במסך התפתחות ששונה ממה שהכרנו, האם זה אומר שנצטרך לעבור תהליך התפתחות אחר במטרה להגיע לצורת ה-Alola? מוזמנים לצפות ולהחליט בעצמכם:

Pokemon Sun ו-Moon מגיעים בסוף נובמבר של השנה למערכות ה-3DS, 2DS ו-new 3DS.

אילו יצורים אתם הייתם רוצים לראות במשחקים החדשים? אילו יצורים אתם רוצים שיקבלו צורות Alola חדשות? מוזמנים לספר לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה