בית / חדשות / Halo Wars 2 מקבל בטא שניה ב-2017 עם שינויים
Halo Wars 2

Halo Wars 2 מקבל בטא שניה ב-2017 עם שינויים

343 Industries ו-The Creative Assembly הכריזו היום בטא שניה ל-Halo Wars 2 שתתרחש ב-2017. שתי המפתחות גם דיברו באותה ההזדמנות על כמה מהשינויים שיגיעו לאחר הפידבק שקיבלו מהשחקנים של הבטא הראשונה.

כמות היחידות נשארה נמוכה בבטא הראשונה בכוונה, אך תעלה בבטא השניה ותעלה הרבה יותר כשהמשחק המלא ישוחרר. כרגע לא ידוע עד כמה, אבל אנחנו משערים ששתי המפתחות יודעות מה לעשות כדי לשמור על המשחק מאוזן. כוחות המנהיגים גם יהפכו ליותר קלים להבנה בזמן שהבסיסים יציגו את הנזק שהם לקחו, העבודה שמתרחשת בבסיס ועוד בבירור יותר.

halo-wars-2-1-2

השליטה במשחק גם עברה "מספר התאמות" שיהפוך אותה ל-"מהירה וקלה יותר להפעלת פעולות שהשחקנים רוצים לעשות." לאלו שביקשו לאפשר הגדרות שונות לשלטים, שתי החברות הודיעו "אנחנו חוקרים כמה התאמות שונות לשלטים."

עוד שינויים תוכלו לראות בפוסט בבלוג של Xbox שנכתב על ידי ראש 343 Industries דן איוב. Halo Wars 2 יגיע ב-21 בפברואר 2017, ל-Xbox One ולמחשבים אישיים עם מערכת ההפעלה Windows 10. עדיין לא נקבע תאריך לבטא השניה, אבל לפי תאריך היציאה של המשחק תוכלו לצפות שהבטא תגיע לקראת ינואר של השנה, או אפילו קצת מוקדם יותר.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה