בית / חדשות / Raiders of The Broken Planet מגיע ל-GamesCon 2016!

Raiders of The Broken Planet מגיע ל-GamesCon 2016!

אם אתם מתכננים להגיע ל- GamesCon 2016 השנה, אולי כדאי שתקפצו לדוכן של XBOX כדי לנסות את המשחק בעצמכם! MercurySteam, האולפן הספרדי עטור הפרסים, יאפשר לברי מזל לנסות את המולטיפלייר החדש שלהם של המשחק Raiders of The Broken Planet . מדובר במשחק Multiplayer א-סימטרי של 4 נגד 1. "זאת רק עוד הזדמנות לצלול לתוך העולם החדש שאנחנו מנסים ליצור" מספר אנריק אלברז, ראש האולפן. "עולם מלא בדמויות עמוקות ומעניינות, בעיקר חבר'ה רעים שאיכשהו התחברו ביחד עבור מטרה משותפת". המממ… נשמע מוכר. הוא עוד מספר "רצינו לייצר משחק שיש לו סיפור מעניין אבל שלא לוקח את עצמו יותר מידי ברצינות, ועם זאת מייצר אינטרקציה מעניינת עם הדמויות ויהווה אתגר לכל מי שמחפש אחד כזה".

ההכרזה לוותה כמובן בטריילר חדש- בטריילר של Raiders of The Broken Planet תוכלו לפגוש חלק מהדמויות החדשות במשחק כמו Lycus Dion וגם Konstantin, Alicia ועוד רבים אחרים.


אין מקום יותר טוב מ- GameCon בשביל להציג משחקים! אנחנו בהחלט מתכוונים לעקוב אחרי Raiders of The Broken Planet! נקווה שאולי סוף סוף גם יגיע תאריך רשמי. אם עוד לא עשיתם את זה, אתם מוזמנים גם להירשם לבטא כאן!

 

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה